logo
ucho   logo bip

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem protokołu I sesji Rady Powiatu Kościańskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnej Magdaleny Wróblewskiej na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnej Doroty Słowińskiej na zastępcę Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem przedstawionego składu osobowego Komisji Budżetu i Finansów

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnego Kazimierza Ryszarda Józefowskiego na Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

 

X

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

 

X

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

 

X

 

9.

Bartosz Kobus

 

X

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

 

X

 

12.

Albert Pelec

 

x

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

 

X

 

15.

Stefan Stachowiak

 

X

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

 

 

X

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 10

- głosów przeciw: 8

- wstrzymujących się od głosu: 1

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnego Bartosza Marka Kobusa na Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

 

X

 

2.

Iwona Bereszyńska

 

X

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

 

X

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

 

X

 

7.

Michał Jurga

 

X

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

 

X

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

 

X

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

 

X

 

17.

Andrzej Wawer

 

 

X

18.

Magdalena Wróblewska

 

X

 

19.

Stefan Żurkiewicz

 

X

 

Podsumowanie:

- głosów za: 8

- głosów przeciw: 10

- wstrzymujących się od głosu: 1

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie powołania składu osobowego  Komisji Budżetu i Finansów (druk nr 8).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem przedstawionego składu osobowego Komisji Spraw Społecznych

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnej Doroty Słowińskiej na Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

 

X

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

 

X

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

 

X

 

9.

Bartosz Kobus

 

 

X

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

 

X

 

12.

Albert Pelec

 

x

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

 

X

 

15.

Stefan Stachowiak

 

X

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

 

 

X

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 10

- głosów przeciw: 7

- wstrzymujących się od głosu: 2

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnego Piotra Błaszkowskiego na Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

 

X

 

2.

Iwona Bereszyńska

 

X

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

 

X

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

 

X

 

7.

Michał Jurga

 

X

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

 

X

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

 

X

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

 

X

 

17.

Andrzej Wawer

 

 

X

18.

Magdalena Wróblewska

 

X

 

19.

Stefan Żurkiewicz

 

X

 

Podsumowanie:

- głosów za: 8

- głosów przeciw: 10

- wstrzymujących się od głosu: 1

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie powołania składu osobowego  Komisji Spraw Społecznych (druk nr 9).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem przedstawionego składu osobowego Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego.

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnego Stefana Mirosława Żurkiewicza na Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

 

X

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

 

X

 

9.

Bartosz Kobus

 

 

X

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

 

X

 

12.

Albert Pelec

 

X

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

 

X

 

15.

Stefan Stachowiak

 

X

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

 

 

X

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 11

- głosów przeciw: 6

- wstrzymujących się od głosu: 2

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonego kandydata radnego Łukasza Grygiera na Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

 

X

 

2.

Iwona Bereszyńska

 

X

 

3.

Piotr Błaszkowski

 

 

X

4.

Zbigniew Franek

 

X

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

 

X

 

7.

Michał Jurga

 

X

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

 

X

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

 

X

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

 

X

 

17.

Andrzej Wawer

 

 

X

18.

Magdalena Wróblewska

 

X

 

19.

Stefan Żurkiewicz

 

X

 

Podsumowanie:

- głosów za: 7

- głosów przeciw: 10

- wstrzymujących się od głosu: 2

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie powołania składu osobowego  Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego (druk nr 10).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2018 rok (druk nr 11).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia od Wojewody Wielkopolskiego zadania z zakresu administracji rządowej dotyczącego organizacji i przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2019 roku (druk nr 12).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

 

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonych kandydatów radnego Kazimierza Ryszarda Józefowskiego i Aleksandra Stanisława Sowę do reprezentowania Rady Powiatu Kościańskiego w  pracach  w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie delegowania radnych do prac w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku (druk nr 13).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przystąpienia do Związku Powiatów Polskich (druk nr 14).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Kościańskiego do Stowarzyszenia „Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych (druk nr 15).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad przyjęciem zgłoszonych kandydatów radnego Piotra Błaszkowskiego i Stefana Eugeniusza Stachowiaka do reprezentowania Powiatu Kościańskiego w   Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Kościańskiego do stowarzyszenia o  nazwie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie (druk nr 16).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie określenia wysokości diet oraz zasad zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych Rady Powiatu Kościańskiego (druk nr 17).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

X

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 19

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 0

- nieobecni: 0

Głosowanie imienne nad podjęciem uchwały w sprawie wynagrodzenia Starosty Kościańskiego (druk nr 18).

L.p.

Imię i Nazwisko

„za"

„przeciw"

„wstrzymuję się od głosu"

1.

Henryk Bartoszewski

 

 

 

2.

Iwona Bereszyńska

X

 

 

3.

Piotr Błaszkowski

X

 

 

4.

Zbigniew Franek

X

 

 

5.

Łukasz Grygier

X

 

 

6.

Kazimierz Józefowski

X

 

 

7.

Michał Jurga

X

 

 

8.

Mirosław Kaczmarek

X

 

 

9.

Bartosz Kobus

X

 

 

10.

Dorota Lew-Pilarska

X

 

 

11.

Teresa Mikołajczak - Duda

X

 

 

12.

Albert Pelec

X

 

 

13.

Dorota Słowińska

X

 

 

14.

Aleksander Sowa

X

 

 

15.

Stefan Stachowiak

X

 

 

16.

Bernard Turski

X

 

 

17.

Andrzej Wawer

X

 

 

18.

Magdalena Wróblewska

X

 

 

19.

Stefan Żurkiewicz

X

 

 

Podsumowanie:

- głosów za: 18

- głosów przeciw: 0

- wstrzymujących się od głosu: 0

- nie zagłosowali: 1 (H. Bartoszewski)

- nieobecni: 0

Osoba odpowiedzialna za:
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Magdalena Masłowska (2018-12-06 10:14:11)
  • zaakceptowanie treści informacji: Magdalena Masłowska (2018-12-06 10:14:05)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Magdalena Masłowska (2018-12-06 10:14:19)