Dzisiaj jest wtorek, 19 styczeń
Imieniny Henryka i Mariusza

Powszechny Spis Rolny 2020 – stanowisko do samospisu internetowego

 

W związku ze zbliżającym się Powszechnym Spisem Rolnym 2020, przygotowane zostało stanowisko dla wszystkich, którzy nie posiadają własnego komputera z dostępem do Internetu, a chcieliby dokonać samospisu. Mieścić się ono będzie w Czytelni Internetowej Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona (CKBP) - parter. Przeprowadzenie samospisu będzie możliwe od 1 września 2020 r.
w godzinach pracy CKBP.

Przypominamy, że w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny, według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r.

Rolnicy będą mogli udzielić informacji o gospodarstwach rolnych poprzez:

  • samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która będzie dostępna na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/,
  • telefonicznie – dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99

Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi:

  • telefonicznie –  w celu przeprowadzenia spisu w wywiadzie telefonicznym,
  • bezpośrednio – w celu przeprowadzenia spisu w wywiadzie bezpośrednim w miejscu dogodnym dla użytkownika gospodarstwa rolnego.

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne! Osoby wykonujące prace spisowe są obowiązane do przestrzegania tajemnicy statystycznej.

Wizyty terenowego rachmistrza spisowego odbywać się będą od 1 października do 30 listopada 2020 r. tylko wtedy, kiedy rolnik nie dokona samopisu internetowego, bądź telefonicznie.


NIEODPLATNA
POMOC
PRAWNA

Powszechny Spis
ROLNY 2020

STYPENDIA DLA
UZDOLNIONEJ
MŁODIEŻY
Program Operacykny
Pomoc Żywieniowa
2014-2020
Realizowane
projekty ze
srodków UE

INFORMACJE Z ZUS
Jesteś 3806289 gościem