Jesteś tutaj:   

Wybory Sejm Senat 2019

Kliknij tu aby przejść na stronę internetową Państwowej Komisji Wyborczej

 

Informacja dotycząca zapewnienia bezpłatnego miejsca umieszczania urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych

 

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

 

Postanowienie nr 422/2019 Komisarza Wyborczego w Poznaniu II z dnia 26 sierpnia 2019 r. w sprawie podziału Gminy Kamieniec na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

 

Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że na platformie gov.pl dostępne są następujące, elektroniczne usługi wyborcze: 

 Informacja Komisarza Wyborczego w Poznaniu II z dnia 16 września 2019 r.

 

Postanowieni nr 461/2019 Komisarza Wyborczego w Poznaniu II z dnia 20 września 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

 

Postanowienie nr 462/2019 Komisarza Wyborczego w Poznaniu II z dnia 20 września 2019 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych  w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

 

Informacja o spisie wyborców.

 

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości Gminy Kamieniec

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Poznaniu II w sprawie zmian w składzie obwodowej komisji wyborczej w Gminie Kamieniec

 

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwościGminy Kamieniec

 

Informacja o godzinie rozpoczęcia pracy obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Kamieniec