Podatkowe

Wykaz ulg - 2019

 



Na podstawie art. 37 ust.1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019r., poz. 869) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00 zł.



Lp.

Nazwisko i imię

Kwota

Przyczyny

1.

Adamiak Krzysztof

1.114,00

umorzenie - ważny interes podatnika

2.

Bort Tomasz

517,00

umorzenie - ważny interes podatnika

3.

Dębowski Wiesław

2.468,00

umorzenie - ważny interes podatnika

4.

Dominiak Konrad

1.285,00

umorzenie - ważny interes podatnika

5.

Górecka Ilona

650,00

umorzenie - ważny interes podatnika

6.

Jasiński Kazimierz

572,00

umorzenie - ważny interes podatnika

7.

Kobrzycki Grzegorz

1.437,00

umorzenie - ważny interes podatnika

8.

Racinowska Halina

1.213,00

umorzenie - ważny interes podatnika

9.

Starosta Hubert

1.353,00

umorzenie - ważny interes podatnika

10.

Tomaszewski Adam

1.011,00

umorzenie - ważny interes podatnika

11.

Wojciechowski Jarosław

1.555,00

umorzenie - ważny interes podatnika

12.

Gminna Spółdzielnia

„Samopomoc Chłopska”

24.911,00

umorzenie - ważny interes podatnika




Wierzbinek, dn.29.05.2020r.

Sporządzono: dn.29.05.2020r.

Podano do publicznej wiadomości: dn.29.05.2020r.


 

Wykaz ulg w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

 




Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U z 2019 r., poz 869 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych
i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym
w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł.



Lp.

Nazwisko i imię

Kwota

Przyczyny

1.

Figas Marek

648,00

umorzenie - ważny interes podatnika

2.

Kancurzewska Krystyna

1282,50

umorzenie - ważny interes podatnika

3.

Ziółkowski Zenon

3053,80

umorzenie - ważny interes podatnika

4.

Kaliszewska Teresa

528,00

umorzenie - ważny interes podatnika




Wierzbinek, dn. 29.05.2020 r.


Sporządzono: dn. 29.05.2020 r.


Podano do publicznej wiadomości: dn. 29.05.2020 r.


 

Pomoc publiczna w 2019 roku

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2019r., poz. 869 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej.
Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta
1 ADAMCZYK BOGDAN 258 KRAWCZYKOWSKI JULIUSZ 515 KOSTRZAK ANDRZEJ
2 ADAMCZYK DOROTA 259 KRAWCZYKOWSKI WOJCIECH 516 KOSTRZAK MONIKA
3 ADAMCZYK GRZEGORZ 260 KRAWIEC ŁUKASZ 517 KOSZAL MATEUSZ
4 ADAMCZYK IWONA 261 KRÓLIKOWSKI TADEUSZ 518 KOTARSKI TOMASZ
5 ADAMCZYK WOJCIECH 262 KRYGIER BARBARA 519 KOWALEWSKI ANDRZEJ
6 ADAMIAK KRZYSZTOF 263 KRYGIER MAŁGORZATA 520 KOWALSKI JANUSZ
7 ADAMIAK MIECZYSŁAW 264 KRYGIER PAWEŁ 521 KOWALSKI PIOTR
8 ANDRUSZCZAK WIESŁAW 265 KRYGIER WALDEMAR 522 KOWALSKI ZBIGNIEW
9 ANDRZEJEWSKA PAULINA 266 KRZYŻANOWSKI ANDRZEJ 523 KOZŁOWSKI WŁODZIMIERZ
10 ANDRZEJEWSKI MARIAN 267 KRZYŻANOWSKI MARCIN 524 KOZYRA EWA
11 ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 268 KUBACKA MONIKA 525 KRAJEWSKI SEBASTIAN
12 ANDRZEJEWSKI PATRYK 269 KUBACKI ŁUKASZ 526 KRAKOWSKI PAWEŁ
13 AUGUSTYNIAK ANDRZEJ 270 KUBSIK ROMUALD 527 KRAKOWSKI ROBERT
14 AUGUSTYNIAK KATARZYNA 271 KUCAL TOMASZ 528 STANOWSKI JÓZEF
15 AUGUSTYNIAK ZBIGNIEW 272 KUCAL ZDZISŁAW 529 STAROSTA ANDRZEJ
16 BADEŃSKI ZBIGNIEW 273 KUCZYŃSKI PIOTR 530 STAROSTA HUBERT
17 BADYNIAK KAZIMIERZ 274 KUJAWA ANITA 531 STASZKIEWICZ ZENON
18 BADYŃSKI ŁUKASZ 275 KUJAWA MONIKA 532 SUCHARSKI DARIUSZ
19 BALCERAK KRZYSZTOF 276 KUPSKI PIOTR 533 STĘPIEŃ MARCIN
20 BANASIAK ZDZISŁAW 277 KURLAPSKI JACEK 534 STRAMOWSKA ANNA
21 BAŃCZYK-ANDRZEJEWSKA A. 278 KUROWICKI RYSZARD 535 SUTA TERESA
22 BANASZKIEWICZ DARIUSZ 279 KURZ BOŻENA 536 SZAFRAŃSKI KRZYSZTOF
23 BARANOWSKI MIROSŁAW 280 KWAŚNY MONIKA 537 SZAFRAŃSKI STANISŁAW
24 BARTCZAK MARCIN 281 KWIATKOWSKI DANIEL 538 SZAŁKIEWICZ GRAŻYNA
25 BĄCZKIEWICZ MAREK 282 KWIATKOWSKI DARIUSZ 539 SZANECKI PIOTR
26 BĄK HENRYK 283 KWIATKOWSKI PIOTR 540 SZCZEPANKIEWICZ BARBARA
27 BĄK JACEK 284 KWIATKOWSKI TADEUSZ 541 SZCZEPANKIEWICZ GRZEGORZ
28 BĄK JACEK 285 LATKOWSKI ANDRZEJ 542 SZCZEPANKIEWICZ JANUSZ
29 BĄK JAROSŁAW 286 LATKOWSKI RYSZARD 543 SZCZĘSNA BARBARA
30 BĄK MICHAŁ 287 LEBIODA MICHAŁ 544 SZCZĘSNY LESZEK
31 BĄKOWSKI PRZEMYSŁAW 288 LEŚNIEWSKA BOŻENA 545 SZELĄG AGNIESZKA
32 BEJMA TOMASZ 289 LEWANDOWSKA HALINA 546 SZELĄG ARTUR
33 BĘDKOWSKA EDYTA 290 LEWANDOWSKA JOANNA 547 SZELĄG BOGUMIŁ
34 BIADASIEWICZ HENRYK 291 LEWANDOWSKI ADAM 548 SZELĄG MACIEJ
35 BIADASIEWICZ PRZEMYSŁAW 292 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 549 SZEWCZYK RAFAŁ
36 BIADASIEWICZ RYSZARD 293 LEWANDOWSKI JAROSŁAW 550 SZKLARSKI SŁAWOMIR
37 BIAŁECKA MAGDALENA 294 LEWANDOWSKI MAREK 551 SZKLARSKI STANISŁAW
38 BIERNAT BOŻENA 295 LEWANDOWSKI TOMASZ 552 SZKUDLAREK JAROSŁAW
39 BINIECKI KAZIMIERZ 296 LEWANDOWSKI ZDZISŁAW 553 SZKUDLAREK MIROSŁAW
40 BINIECKI PAWEŁ 297 LEWIŃSKI BOGDAN 554 SZKUDLAREK TOMASZ
41 BŁASZCZYK DOROTA 298 LEWIŃSKI PIOTR 555 SZMAGALSKA IRENA
42 BŁASZCZYK GRZEGORZ 299 LICHENIAK MARIUSZ 556 SZMAGALSKI WIESŁAW
43 BŁASZCZYK STANISŁAW 300 LICHENIAK SŁAWOMIR 557 SZPLET PRZEMYSŁAW
44 BOJANOWSKI ZBIGNIEW 301 LINERT MARZENA 558 SZTAMBLEWSKA MARZENA
45 BOROWSKA MONIKA 302 LINKA JUSTYNA 559 SZTAMBLEWSKI MIROSŁAW
46 BORT ŁUKASZ 303 LISIECKI DARIUSZ 560 SZTEJKOWSKI BŁAŻEJ
47 BORT TOMASZ 304 LISIECKI STANISŁAW 561 SZTEJKOWSKI RYSZARD
48 BRUDZIŃSKI JACEK 305 LISIECKI TADEUSZ 562 SZTUBA GRZEGORZ
49 BRUDZIŃSKI JANUSZ 306 LISOWSKA KATARZYNA 563 SZTUBA JANUSZ
50 BRUDZIŃSKI LESZEK 307 LISOWSKA-KOSZAL PAULINA 564 SZTUBA JANUSZ
51 BRZEZIŃSKI JÓZEF 308 LISOWSKI PATRYK 565 SZTUBA STANISŁAW
52 BRZUSZCZAK OLIWIA 309 LISZKOWSKI ANDRZEJ 566 SZULC DARIUSZ
53 BRZUSZCZAK WIOLETTA 310 LIŚKIEWICZ MICHAŁ 567 SZUDZICH PIOTR
54 BUDKIEWICZ ELŻBIETA 311 LIŚKIEWICZ PAWEŁ 568 SZYCHOWSKI HENRYK
55 BUDKIEWICZ ROMAN 312 LIŚKIEWICZ PRZEMYSŁAW 569 SZYMAŃSKI WOJCIECH
56 BUDKIEWICZ WALDEMAR 313 LIŚKIEWICZ URSZULA 570 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW
57 BUDNY JANUSZ 314 LIŚKIEWICZ WACŁAW 571 ŚMIGIELSKI ZYGMUNT
58 BUDZIACH JOANNA 315 LULEWICZ EWA 572 ŚNIEGOWSKI HENRYK
59 BUDZIŃSKI IRENEUSZ 316 LUSZTYK ZBIGNIEW 573 ŚNIEGULSKI HENRYK
60 BUDZIŃSKI PIOTR 317 ŁUKASZEWSKA STANISŁAWA 574 ŚWITALSKA JOLANTA
61 BUDZIŃSKI ROBERT 318 MACIEJEWSKI JÓZEF 575 TAFLIŃSKA MAŁGORZATA
62 BUDZIŃSKI ZENON 319 MAJCHRZAK BENON 576 TAMBORSKI ANDRZEJ
63 BUGAJAK MARIUSZ 320 MAKOWSKI KRZYSZTOF 577 TAMBORSKI IRENEUSZ
64 BUKOWSKA TERESA 321 MALCER DARIUSZ 578 TARNOWSKI ANDRZEJ
65 BUKOWSKI KAZIMIERZ 322 MALCER DAWID 579 TARNOWSKI RYSZARD
66 BUSA JACEK 323 MALCER KRZYSZTOF 580 TOMASZEWSKA JOLANTA
67 BYKOWSKI PAWEŁ 324 MALCER ROMAN 581 TOMASZEWSKI ADAM
68 CANDER DAMIAN 325 MAŁEK ANNA 582 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
69 CHABECKI MARIUSZ 326 MAŁKOWSKA MARLENA 583 TOMASZEWSKI MARIAN
70 CHĘCIŃSKI JAKUB 327 MAŁKOWSKI CZESŁAW 584 TRAWCZYŃSKA RENATA
71 CHMIELEWSKI ANDRZEJ 328 MAŁKOWSKI MICHAŁ 585 TRAWCZYŃSKI ARKADIUSZ
72 CHMIELEWSKI WŁADYSŁAW 329 MANIECKI MAREK 586 TRAWCZYŃSKI MAREK
73 CHORBIŃSKI JAN 330 MANTYK DARIUSZ 587 TRAWIŃSKI GRZEGORZ
74 CHRZANOWSKA GRAŻYNA 331 MAŃKOWSKA EWA 588 TRZYBIŃSKI DARIUSZ
75 CHRZANOWSKI MARIAN 332 MAŃKOWSKA KATARZYNA 589 TYCZ ERYK
76 CHRZANOWSKI STANISŁAW 333 MAŃKOWSKA SYLWIA 590 TYDERKA DAWID
77 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF 334 MAŃKOWSKI ANTONI 591 UNIEJEWSKA ELŻBIETA
78 CHUDZIŃSKI PAWEŁ 335 MARCINIAK BEATA 592 ULAŃSKA AGNIESZKA
79 CHWALISZ PIOTR 336 MARCINIAK GABRIEL 593 ULAŃSKI MAREK
80 CHWIAŁEK JÓZEF 337 MARCINIAK JAN 594 URBAŃSKI ZENON
81 CHWIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 338 MARCINIAK MARCIN 595 URYCKI MAREK
82 CICHA MAGDALENA 339 MARCINIAK PAWEŁ 596 WALCZAK MICHAŁ
83 CIESIELSKA DOROTA 340 MARCINIAK PIOTR 597 WALCZAK PIOTR
84 CICHOS ROBERT 341 MARCINIAK STANISŁAW 598 WALCZAK PIOTR
85 CIOS AGNIESZKA 342 MARCINKOWSKA KATARZYNA 599 WALCZAK ROMAN
86 CIOS DARIUSZ 343 MAREK TOMASZ 600 WALCZAK STEFAN
87 CUKIERSKI KRZYSZTOF 344 MATELA-DRYJA LILIANNA 601 WALCZAK WANDA
88 CZAJKOWSKI MICHAŁ 345 MATUSZAK EWA 602 WALCZYŃSKA ANETA
89 CZAPSKI ŁUKASZ 346 MATUSZAK HENRYK 603 WALCZYŃSKI TOMASZ
90 CZAPSKI ZBIGNIEW 347 MATUSZAK ZYGMUNT 604 WALENTOWICZ AGNIESZKA
91 CZELADZIŃSKA JOLANTA 348 MAZURKIEWICZ ARLETA 605 WALENTOWICZ JACEK
92 CZYMEK GRZEGORZ 349 MEDYCKI ZBIGNIEW 606 WALENTOWICZ GRZEGORZ
93 ĆWIKŁA MAREK 350 MIASTKOWSKI PIOTR 607 WALERIAŃCZYK PIOTR
94 DĄBROWSKI MATEUSZ 351 MICHALAK BŁAŻEJ 608 WALICKA MIROSŁAWA
95 DEMBOWSKI MAREK 352 MICHALAK KRZYSZTOF 609 WALTER ANDRZEJ
96 DEMBOWSKI ROMAN 353 MICHALAK MATEUSZ 610 WALTER GRZEGORZ
97 DEPTUŁA MAŁGORZATA 354 MICHALAK ZBIGNIEW 611 WALTER GRZEGORZ
98 DERDA ANDRZEJ 355 MIGDALSKI TOMASZ 612 WALTER JERZY
99 DERĘGOWSKI MARCIN 356 MIELCAREK TOMASZ 613 WALTER LECH
100 DERĘGOWSKI MICHAŁ 357 MIKOŁAJCZAK PRZEMYSŁAW 614 WALTER LILIANNA
101 DĘBOWSKI GRZEGORZ 358 MIKOŁAJCZAK MIROSŁAW 615 WALTER MARCIN
102 DĘBOWSKI TOMASZ 359 MILA PAWEŁ 616 WAWRZYNIAK KAZIMIERZ
103 DOLATA STANISŁAW 360 MILA PAWEŁ 617 WAWRZYNIAK MARIUSZ
104 DOLATOWSKI PAWEŁ 361 MILŻYŃSKI BOGDAN 618 WAWRZYNIAK MARCIN
105 DOMAŃSKA ANITA 362 MILŻYŃSKA WIOLETA 619 WDZIĘCZNY KRZYSZTOF
106 DOMAŃSKA KAROLINA 363 MINKO KATARZYNA 620 WDZIĘCZNY STANISŁAW
107 DOMINIAK KONRAD 364 MODRZEJEWSKA IRENA 621 WEGNER ANTONI
108 DRELICHOWSKI MIROSŁAW 365 MOLENDA AGNIESZKA 622 WELKA TOMASZ
109 DROBINA ELŻBIETA 366 MOLENDA LESŁAW 623 WEŁNICKA CECYLIA
110 DRYJA BEATA 367 MOLENDA ROMAN 624 WEŁNICKI ZDZISŁAW
111 DRZEWIECKA GENOWEFA 368 MOLENDA-WALCZAK HALINA 625 WĘDOŁOWSKA MARTA
112 DUNAJ EMILIA 369 MORDYL JAN 626 WIADERKIEWICZ HENRYKA
113 DYBOWSKI KRZYSZTOF 370 MROCZKOWSKI PIOTR 627 WICHLIŃSKI MAREK
114 DZIUBICH MAREK 371 MRÓWCZYNSKI MAREK 628 WIECHECKA MAŁGORZATA
115 FELIKSIAK JACEK 372 MULARSKI KRZYSZTOF 629 WIETRZYKOWSKI BOGDAN
116 FELIKSIAK MAREK 373 MULARSKI JANUSZ 630 WIETRZYKOWSKI GRZEGORZ
117 FELIKSIAK SŁAWOMIR 374 MULARSKI PRZEMYSŁAW 631 WIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF
118 FIJAŁKOWSKI MIROSŁAW 375 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF 632 WIETRZYKOWSKI RADOSŁAW
119 FORDON MAŁGORZATA 376 MUSZYŃSKI PIOTR 633 WIŚNIEWSKA HALINA
120 FORDON KAMIL 377 MUSZYŃSKI RYSZARD 634 WIŚNIEWSKA MARTA
121 FORDON ROBERT 378 NADLEWSKA ANNA 635 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ
122 FRĄTCZAK ANDRZEJ 379 NADLEWSKI WŁODZIMIERZ 636 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ
123 FRĄTCZAK GABRIELA 380 NADOLSKI EDMUND 637 WIŚNIEWSKI JACEK
124 FRONTCZAK KRZYSZTOF 381 NAWROCKA BEATA 638 WIŚNIEWSKI JERZY
125 GABRYSIAK PIOTR 382 NAWROCKI DARIUSZ 639 WIŚNIEWSKI MARIUSZ
126 GACZYŃSKI ZBIGNIEW 383 NAWROCKI JAROSŁAW 640 WIŚNIEWSKI PAWEŁ
127 GAŃCZAK MAREK 384 NAWROCKI PAWEŁ 641 WIŚNIEWSKI PIOTR
128 GARCZYŃSKI RYSZARD 385 NAWROT IWONA 642 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW
129 GEMZIAK EWA 386 NAWROT MIROSŁAW 643 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
130 GEMZIAK-JAGODZIŃSKA ILONA 387 NIESTRAWSKI KRYSTIAN 644 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
131 GENCZELEWSKI KAROL 388 NIEZNALSKA ANNA 645 WIŚNIEWSKI ZDZISŁAW
132 GMURSKI HENRYK 389 NOWAK JAROSŁAW 646 WŁOSIŃSKA IWONA
133 GOŁEMBIEWSKA BOŻENA 390 NOWAK JAROSŁAW 647 WOJCIECHOWSKA WIOLETTA
134 GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ 391 NOWAK MIROSŁAW 648 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ
135 GOŁĘBIOWSKI ŁUKASZ 392 NOWICKI HENRYK 649 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW
136 GOŁĘBIOWSKI MIŁOSZ 393 NUSZKIEWICZ DAMIAN 650 WOJCIECHOWSKI MARIUSZ
137 GOSZTKOWSKI MARIUSZ 394 OKUŃSKI PIOTR 651 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ
138 GÓRCZAK JOANNA 395 OLCZAK ADRIAN 652 WOJCIECHOWSKI WALDEMAR
139 GÓRECKA ILONA 396 OLEJNICZAK ZBIGNIEW 653 WOJNAROWSKI LESZEK
140 GÓRNIK DOROTA 397 OLEJNIK ANDRZEJ 654 WOJNAROWSKI MAREK
141 GÓRSKI HENRYK 398 OLEK ANNA 655 WOJTASIŃSKI PIOTR
142 GÓRSKI KRZYSZTOF 399 OLSZEWSKA MAŁGORZATA 656 WOJTASIŃSKI RADOSŁAW
143 GÓRSKI MIROSŁAW 400 OLSZEWSKI MARCIN 657 WOJTCZAK IRENEUSZ
144 GRABKOWSKI PIOTR 401 OPERACZ PAWEŁ 658 WOŹNIAK DOROTA
145 GRABOWSKI ANDRZEJ 402 OSPALSKA MARIOLA 659 WOŹNIAK HONORATA
146 GRABOWSKI DARIUSZ 403 OŹMINKOWSKA BEATA 660 WOŹNIAK KAZIMIERZ
147 GRABOWSKI HENRYK 404 OŹMIŃSKA JOANNA 661 WOŹNIAK ŁUKASZ
148 GRABOWSKI MARCIN 405 PALIWODA ANDRZEJ 662 WOŹNIAK MAREK
149 GRADUSIAK KRZYSZTOF 406 PALUSIAK PAWEŁ 663 WOŹNIAK PIOTR
150 GRALAK EUGENIUSZ 407 PAŃKA ADAM 664 WOŹNIAK TADEUSZ
151 GRALAK MAREK 408 PAŃSKI HENRYK 665 WOŹNIAK ZBIGNIEW
152 GRALAK MIKOŁAJ 409 PAŃSKI TOMASZ 666 WYKPISZ JACEK
153 GRALAK WIESŁAW 410 PAWIKOWSKA GRAŻYNA 667 WYSOCKI ANDRZEJ
154 GRALIŃSKI KRZYSZTOF 411 PAWIKOWSKA MAGDALENA 668 WYSOCKI BŁAŻEJ
155 GROBELSKI SŁAWOMIR 412 PAWIKOWSKI BARTOSZ 669 WYSOCKI JACEK
156 GROCHOCIŃSKA BARBARA 413 PAWIKOWSKI BŁAŻEJ 670 ZABOROWICZ EMILIA
157 GROCHOCIŃSKI MAREK 414 PAWIKOWSKI MARIAN 671 ZABOROWICZ PIOTR
158 GRUDZIŃSKI JÓZEF 415 PAWLAK JACEK 672 ZACHWIEJA DANIEL
159 GRUDZIŃSKI MARIUSZ 416 PAWLAK KRZYSZTOF 673 ZARADZKI BOLESŁAW
160 GRZANKA MONIKA 417 PETNER ANETA 674 ZAWADZKA EWA
161 GRZECHOWIAK JACEK 418 PIASECKA MARZENA 675 ZAWADZKI STANISŁAW
162 GRZEGORKIEWICZ IRENEUSZ 419 PIĄTEK PIOTR 676 ZDROJEWSKI PIOTR
163 GRZELAK JERZY 420 PIECHOCKI BŁAŻEJ 677 ZIELIŃSKI ANDRZEJ
164 GRZELAK MATEUSZ 421 PIECHOCKI SŁAWOMIR 678 ZIELIŃSKI JÓZEF
165 GRZELAK ROMAN 422 PIEKARSKA EWELINA 679 ZIÓŁKOWSKI PIOTR
166 HABECKI JÓZEF 423 PIEŃKOWSKI RYSZARD 680 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ
167 HABECKI KAZIMIERZ 424 PIETROWSKA KRYSTYNA 681 ZIÓŁKOWSKI ZENON
168 HANCZEWSKI WIESŁAW 425 PIETRZAK MAŁGORZATA 682 ZŁOTNICKI SŁAWOMIR
169 HENKE WOJCIECH 426 PIETRZAK MAŁGORZATA 683 ŻABICKI JÓZEF
170 HERNES DARIUSZ 427 PIETRZAK MAREK 684 ŻABICKI KRZYSZTOF
171 HUNT MIROSŁAW 428 PIETRZAK MARIUSZ


172 IMBIORSKI JÓZEF 429 PIETRZAK MARCIN


173 IMBIORSKI MARIAN 430 PIETRZAK ROBERT


174 JABŁOŃSKA EMILIA 431 PIETRZYKOWSKI ADAM


175 JABŁOŃSKI IRENEUSZ 432 PILEWSKI MICHAŁ


176 JAGIELSKI PIOTR 433 PILEWSKI REMIGIUSZ


177 JAKÓBOWSKI KRZYSZTOF 434 PIŃSKI JAROSŁAW


178 JAKÓBOWSKI STANISŁAW 435 PLICHTA HENRYK


179 JAKUBOWICZ KAROL 436 PLICHTA MACIEJ
Wierzbinek, dn. 29.05.2020 r.
180 JAKUBOWSKA ANNA 437 PLICHTA ZBIGNIEW
Sporządzono, dn.29.05.2020 r.
181 JAKUBOWSKA ANNA 438 PODOLSKI MATEUSZ
Podano do publicznej wiadomości
182 JAKUBOWSKA JADWIGA 439 POLEWSKA BOŻENA
dn. 29.05.2020 r.
183 JAKUBOWSKI JACEK 440 POLEWSKI PAWEŁ


184 JAKUBOWSKI MAREK 441 POLEWSKI PIOTR


185 JAKUBOWSKI PIOTR 442 POMIANOWSKA JULIANNA


186 JAKUBOWSKI STANISŁAW 443 POMIANOWSKI JACEK


187 JANICKA BEATA 444 POMIANOWSKI JANUSZ


188 JANIKOWSKA JOANNA 445 PONIKIERSKI WALENTY


189 JANISZEWSKI PIOTR 446 PONIKIERSKI DARIUSZ


190 JANKOWSKA MARZANNA 447 PRĘTKOWSKA BEATA


191 JANOWSKA ELŻBIETA 448 PROMIS LESZEK


192 JARECKI JÓZEF 449 PROMIS WALDEMAR


193 JARKOWSKI JANUSZ 450 PROMIS ZBIGNIEW


194 JARMUSZ ROMAN 451 PRUSKI PIOTR


195 JARONIEWSKI KONRAD 452 PRZESPOLEWSKI DAWID


196 JAROŃSKI SŁAWOMIR 453 PRZESPOLEWSKI GRZEGORZ


197 JASIŃSKI ANDRZEJ 454 PRZESPOLEWSKI HENRYK


198 JASIŃSKI HENRYK 455 PRZESPOLEWSKI KRZYSZTOF


199 JASIŃSKI ERYK 456 PRZYBYSZ IRENEUSZ


200 JASIŃSKI ROBERT 457 PRZYBYSZ BOGUMIŁ


201 JASKULSKI MARIUSZ 458 PRZYBYSZ PAWEŁ


202 JASKULSKI TOMASZ 459 PUSZKIEWICZ RADOSŁAW


203 JASTRZĘBSKA MARIANNA 460 PYRZYŃSKI SŁAWOMIR


204 JAŚNIEWSKI JANUSZ 461 PYŻYŃSKI MARIUSZ


205 JĄKALAK MIROSŁAW 462 RACHUBIŃSKI SŁAWOMIR


206 JESIOŁOWSKA KAROLINA 463 RACINOWSKI JERZY


207 JESIOŁOWSKA KATARZYNA 464 RACZKOWSKA DANUTA


208 JĘDRZEJCZAK PIOTR 465 RADZIMSKA MARZANNA


209 JÓZEFACKI DAMIAN 466 RADZIMSKI MICHAŁ


210 JÓZEFACKA DOROTA 467 RAKOWSKA AGNIESZKA


211 JÓZEFIAK TOMASZ 468 RAWICKI ARKADIUSZ


212 JÓŹWIAK GENOWEFA 469 REJNIAK GENOWEFA


213 JÓŹWIAK MARIAN 470 RESZKE PAWEŁ


214 JÓŹWIAK ZOFIA 471 ROBAK BŁAŻEJ


215 KACZMAREK MARIUSZ 472 ROBAK MAREK


216 KALINOWSKI TADEUSZ 473 ROGACKI MARCIN


217 KALISKA ANNA 474 ROGACKI MICHAŁ


218 KALISZAK-MALCER HALINA 475 ROGACKI MIECZYSŁAW


219 KAMIŃSKA ELŻBIETA 476 ROGACKI RYSZARD


220 KAMIŃSKI PIOTR 477 ROGACKI ZDZISŁAW


221 KAROLCZAK JACEK 478 ROGOWSKI ANDRZEJ


222 KARPIŃSKI MIŁOSZ 479 ROSIAK DARIUSZ


223 KASZCZYŃSKA URSZULA 480 ROSIAK DARIUSZ


224 KASZCZYŃSKI ADAM 481 ROSOŁOWSKI GRZEGORZ


225 KASZCZYŃSKI JANUSZ 482 RÓŻEWSKA HALINA


226 KASZCZYŃSKI JÓZEF 483 RUMIANOWSKI KRZYSZTOF


227 KAZIMIERCZAK RADOSŁAW 484 RUSIN ADAM


228 KAŹMIERCZAK DANIELA 485 RYBICKI JÓZEF


229 KAŹMIERCZAK JERZY 486 RYBICKI PIOTR


230 KAŹMIERSKI ZBIGNIEW 487 SADOWSKI JANUSZ


231 KIJAK TOMASZ 488 SADOWSKI JERZY


232 KLAMECKA BOŻENA 489 SADOWSKI PIOTR


233 KLAMECKI PIOTR 490 SAŁATA ZDZISŁAW


234 KLIMCZAK BOGUSŁAW 491 SIEDLECKI MATEUSZ


235 KLIMCZAK RYSZARD 492 SIEKACZ PIOTR


236 KLUGA TOMASZ 493 SIEKACZ RYSZARD


237 KŁOSIŃSKA ANNA 494 SIKORSKI ARKADIUSZ


238 KŁOSIŃSKI HENRYK 495 SIKORSKI ROMAN


239 KNASIAK WOJCIECH 496 SKOKOWSKI LESZEK


240 KOBRZYCKI GRZEGORZ 497 SKONIECZNY MARCIN


241 KOBRZYCKI MARIUSZ 498 SŁODKIEWICZ ANDRZEJ


242 KOBRZYCKI PIOTR 499 SŁOWIŃSKI JAN


243 KOCENT GRZEGORZ 500 SŁOWIŃSKI WITOLD


244 KOCENT ROMAN 501 SMUL JAN


245 KOCH ANDRZEJ 502 SMUL JÓZEF


246 KOCIŃSKA ANNA 503 SOBAŃSKI KAZIMIERZ


247 KOCIŃSKI ZBIGNIEW 504 SOBCZAK GRZEGORZ


248 KOLASIŃSKI MARCIN 505 SOBCZAK MIROSŁAW


249 KONIECZKA TOMASZ 506 SOBCZAK WIOLETA


250 KONOPSKI KRZYSZTOF 507 SOBCZAK ZBIGNIEW


251 KONWERSKI MAREK 508 SOBCZYŃSKI RADOSŁAW


252 KOREJBA ZBIGNIEW 509 SOBKOWIAK BOGUSŁAWA


253 KORYTOWSKI JANUSZ 510 SOSNOWSKI MICHAŁ


254 KORDYLEWSKA JUSTYNA 511 STACHOWICZ BOŻENA


255 KOSIŃSKA EWA 512 STANISŁAWSKI ŁUKASZ


256 KOSTRZAK AGATA 513 STANKIEWICZ KRZYSZTOF


257 KOSTRZAK ANDRZEJ 514 STANNY KAZIMIERZ


Wykaz firm, które w 2019 roku otrzymały zwrot kosztów z tytułu kształcenia
młodocianego pracownika:

1.

Andżelika Krzyżostaniak Sklep Wielobranżowy PATI

ul. Plac Wolności 17 62-610 Somolno

2.

Artur Śniegowski

ul. Piotrkowska 41b 62-610 Sompolno

3.

Bogumiła Gołaszewska Firma Handlowo-Usługowa LEO&BOLO s.c.

ul. Warszawska 2 62-610 Sompolno

4.

Wojciech Zygmunt Kocent Usługi Ogólno-Budowlane

Krogulec 5 88-230 Piotrków Kujawski

5.

Katarzyna Piaskowska Salon Fryzjerski

ul. Kolejowa 5 62-510 Konin

6.

Karol Białecki Hurt-Detal Art. Spożywczo-Przemysłowe

ul. Szkolna 13 62-541 Budzisław Kościelny

7.

Ewa Szymańska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SiS" E. Szymańska K.Szymański Spółka Jawna

Bogusławice 5A 62-620 Babiak

 

Interpretacja indywidualna przepisów prawa podatkowego

DRUK - wniosku o zwrot podatku akcyzowego

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego  do produkcji  rolnej na rok 2020