Podatkowe

Wykaz ulg 2020

 

 

Na podstawie art. 37 ust.1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 305) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00 zł.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Kwota

Przyczyny

1.

Krzemiński Andrzej

1.779,00

umorzenie - ważny interes podatnika

2.

Matuszak Małgorzata

3.211,00

umorzenie - ważny interes podatnika

3.

Oźminkowska Marta

9.033,00

umorzenie - ważny interes podatnika

4.

Racinowska Halina

1.244,00

umorzenie - ważny interes podatnika

5.

Tomaszewski Adam

1.021,00

umorzenie - ważny interes podatnika

6.

Walicka Mirosława

1.209,00

umorzenie - ważny interes podatnika

7.

Gminna Spółdzielnia

„Samopomoc Chłopska”

54.749,00

umorzenie - ważny interes podatnika

 

 

 

Wierzbinek, dn.28.05.2021r.

Sporządzono: dn.28.05.2021r.

Podano dopublicznej wiadomości: dn.28.05.2021r.

 

Pomoc publiczna w 2020 roku

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t. j. Dz. U. z 2021r., poz. 305 ) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej.
Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta
1 ADAMCZYK BOGDAN 175 HUNT MIROSŁAW 348 MAŃKOWSKA SYLWIA 523 SOBCZAK WIOLETA
2 ADAMCZYK DOROTA 176 IMBIORSKI JÓZEF 349 MAŃKOWSKI ANTONI 524 SOBCZAK ZBIGNIEW
3 ADAMCZYK GRZEGORZ 177 IMBIORSKI MARIAN 350 MARCINIAK BEATA 525 SOBCZYŃSKI RADOSŁAW
4 ADAMCZYK IWONA 178 JABŁOŃSKA EMILIA 351 MARCINIAK GABRIEL 526 SOBKOWIAK BOGUSŁAWA
5 ADAMCZYK WOJCIECH 179 JABŁOŃSKI IRENEUSZ 352 MARCINIAK MARCIN 527 SOSNOWSKI MICHAŁ
6 ADAMIAK KRZYSZTOF 180 JAGIELSKI PIOTR 353 MARCINIAK PAWEŁ 528 STANISŁAWSKI ŁUKASZ
7 ADAMIAK MIECZYSŁAW 181 JAKÓBOWSKI STANISŁAW 354 MARCINIAK PIOTR 529 STANKIEWICZ KRZYSZTOF
8 ANDRUSZCZAK WIESŁAW 182 JAKUBOWSKA ANNA 355 MARCINIAK PIOTR 530 STANNY KAZIMIERZ
9 ANDRZEJEWSKA PAULINA 183 JAKUBOWSKA ANNA 356 MARCINIAK STANISŁAW 531 STANOWSKI JÓZEF
10 ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 184 JAKUBOWSKA JADWIGA 357 MAREK TOMASZ 532 STAROSTA ANDRZEJ
11 ANDRZEJEWSKI PATRYK 185 JAKUBOWSKI JACEK 359 MATELA-DRYJA LILIANNA 533 STAROSTA HUBERT
12 AUGUSTYNIAK ANDRZEJ 186 JAKUBOWSKI MAREK 360 MATUSZAK EWA 534 STASZKIEWICZ ZENON
13 AUGUSTYNIAK KATARZYNA 187 JAKUBOWSKI PIOTR 361 MATUSZAK HENRYK 535 STĘPIEŃ MARCIN
14 AUGUSTYNIAK ZBIGNIEW 188 JAKUBOWSKI STANISŁAW 362 MATUSZAK LESZEK 536 STRAMOWSKA ANNA
15 BADEŃSKI ZBIGNIEW 189 JANICKA BEATA 363 MATUSZAK ZYGMUNT 537 SUCHARSKI DARIUSZ
16 BADYNIAK KAZIMIERZ 190 JANIKOWSKA JOANNA 364 MAZURKIEWICZ ARLETA 538 SUTA TERESA
17 BADYŃSKI ŁUKASZ 191 JANISZEWSKI PIOTR 365 MEDYCKI MAREK 539 SZAFRAŃSKI KRZYSZTOF
18 BALCERAK KRZYSZTOF 192 JANOWSKA ELŻBIETA 366 MEDYCKI ZBIGNIEW 540 SZAFRAŃSKI STANISŁAW
19 BANASIAK ZDZISŁAW 193 JARECKI JÓZEF 367 MIASTKOWSKI ADAM 541 SZAŁKIEWICZ GRAŻYNA
20 BANASZKIEWICZ DARIUSZ 194 JARKOWSKI JANUSZ 368 MIASTKOWSKI PIOTR 542 SZANECKI PIOTR
21 BARANOWSKI MIROSŁAW 195 JARMUSZ ROMAN 369 MICHALAK BŁAŻEJ 543 SZANECKI ROBERT
22 BARCZAK BŁAŻEJ 196 JARONIEWSKI KONRAD 370 MICHALAK KRZYSZTOF 544 SZCZEPANKIEWICZ BARBARA
23 BARTCZAK MARCIN 197 JAROŃSKI SŁAWOMIR 371 MICHALAK MATEUSZ 545 SZCZEPANKIEWICZ GRZEGORZ
24 BARTOSIK JANUSZ 198 JASIŃSKI ANDRZEJ 372 MICHALAK ZBIGNIEW 546 SZCZEPANKIEWICZ JANUSZ
25 BĄCZKIEWICZ MAREK 199 JASIŃSKI ERYK 373 MIELCAREK TOMASZ 547 SZCZEPANKIEWICZ PAWEŁ
26 BĄK HENRYK 200 JASIŃSKI HENRYK 374 MIGDALSKI TOMASZ 548 SZCZĘSNA BARBARA
27 BĄK JACEK 201 JASIŃSKI ROBERT 375 MIKOŁAJCZAK PRZEMYSŁAW 549 SZCZĘSNY LESZEK
28 BĄK JACEK 202 JASKULSKI MARIUSZ 376 MIKOŁAJCZAK MIROSŁAW 550 SZELĄG AGNIESZKA
29 BĄK JAROSŁAW 203 JASKULSKI TOMASZ 377 MILA PAWEŁ 551 SZELĄG ARTUR
30 BĄK MICHAŁ 204 JASTRZĘBSKA MARIANNA 378 MILA PAWEŁ 552 SZELĄG BOGUMIŁ
31 BĄKOWSKA JUSTYNA 205 JAŚNIEWSKI JANUSZ 379 MILŻYŃSKA WIOLETA 553 SZELĄG MACIEJ
32 BEJMA TOMASZ 206 JĄKALAK MIROSŁAW 380 MILŻYŃSKI BOGDAN 554 SZEWCZYK RAFAŁ
33 BEKIER WOJCIECH 207 JESIOŁOWSKA KAROLINA 381 MINKO KATARZYNA 555 SZKLARSKI SŁAWOMIR
34 BĘDKOWSKA EDYTA 208 JESIOŁOWSKA KATARZYNA 382 MODRZEJEWSKA IRENA 556 SZKLARSKI STANISŁAW
35 BIADASIEWICZ HENRYK 209 JĘDRZEJCZAK PIOTR 383 MOLENDA AGNIESZKA 557 SZKUDLAREK JAROSŁAW
36 BIADASIEWICZ PRZEMYSŁAW 210 JÓZEFACKI DAMIAN 384 MOLENDA LESŁAW 558 SZKUDLAREK MIROSŁAW
37 BIADASIEWICZ RYSZARD 211 JÓŹWIAK GENOWEFA 385 MOLENDA ROMAN 559 SZKUDLAREK TOMASZ
38 BIAŁECKA MAGDALENA 212 JÓŹWIAK MARIAN 386 MOLENDA-WALCZAK HALINA 560 SZMAGALSKA IRENA
39 BIERNAT BOŻENA 213 JÓŹWIAK ZOFIA 387 MORDYL JAN 561 SZMAGALSKI WIESŁAW
40 BINIECKI KAZIMIERZ 214 KACZMAREK MARIUSZ 388 MROCZKOWSKI PIOTR 562 SZPLET MARZENA
41 BŁASZAK ZBIGNIEW 215 KALINOWSKI TADEUSZ 389 MULARSKI KRZYSZTOF 563 SZPLET PRZEMYSŁAW
42 BŁASZCZYK DOROTA 216 KALISKA ANNA 390 MULARSKI JANUSZ 564 SZTAMBLEWSKA MARZENA
43 BŁASZCZYK GRZEGORZ 217 KALISZAK-MALCER HALINA 391 MULARSKI PRZEMYSŁAW 565 SZTAMBLEWSKI MIROSŁAW
44 BŁASZCZYK STANISŁAW 218 KAMIŃSKI PIOTR 392 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF 566 SZTANGRET AGNIESZKA
45 BOJANOWSKI ZBIGNIEW 219 KAROLCZAK JACEK 393 MUSZYŃSKI PIOTR 567 SZTEJKOWSKA ANNA
46 BOROWSKA MONIKA 220 KARPIŃSKI MIŁOSZ 394 MUSZYŃSKI RYSZARD 568 SZTEJKOWSKI RYSZARD
47 BORT ŁUKASZ 221 KASZCZYŃSKA URSZULA 395 NADLEWSKA ANNA 569 SZTUBA GRZEGORZ
48 BORT TOMASZ 222 KASZCZYŃSKI ADAM 396 NADLEWSKI MATEUSZ 570 SZTUBA JANUSZ
49 BRUDZIŃSKI JACEK 223 KASZCZYŃSKI JANUSZ 397 NADLEWSKI WŁODZIMIERZ 571 SZTUBA JOANNA
50 BRUDZIŃSKI JANUSZ 224 KASZCZYŃSKI JÓZEF 398 NADOLSKI EDMUND 572 SZTUBA STANISŁAW
51 BRUDZIŃSKI LESZEK 225 KAZIMIERCZAK RADOSŁAW 399 NAWROCKA BEATA 573 SZUDZICH PIOTR
52 BRZEZIŃSKI JÓZEF 226 KAŹMIERCZAK DANIELA 400 NAWROCKI DARIUSZ 574 SZULC DARIUSZ
53 BRZUSZCZAK OLIWIA 227 KAŹMIERCZAK JERZY 401 NAWROCKI JAROSŁAW 575 SZYCHOWSKI HENRYK
54 BUDKIEWICZ ELŻBIETA 228 KAŹMIERSKI ZBIGNIEW 402 NAWROCKI PAWEŁ 576 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW
55 BUDKIEWICZ ROMAN 229 KIJAK TOMASZ 403 NAWROT IWONA 577 ŚMIGIELSKI ZYGMUNT
56 BUDKIEWICZ WALDEMAR 230 KLAMECKI PIOTR 404 NAWROT MIROSŁAW 578 ŚNIEGOWSKI HENRYK
57 BUDNY JANUSZ 231 KLIMCZAK BOGUSŁAW 405 NIESTRAWSKI KRYSTIAN 579 ŚNIEGULSKI HENRYK
58 BUDZIACH JOANNA 232 KLIMCZAK RYSZARD 406 NIEZNALSKA ANNA 580 ŚWITALSKA JOLANTA
59 BUDZIŃSKI EUGENIUSZ 233 KLUGA TOMASZ 407 NOWAK JAROSŁAW 581 TAMBORSKI ANDRZEJ
60 BUDZIŃSKI IRENEUSZ 234 KŁOSIŃSKA ANNA 408 NOWAK JAROSŁAW 582 TAMBORSKI IRENEUSZ
61 BUDZIŃSKI PIOTR 235 KŁOSIŃSKI HENRYK 409 NOWAK MIROSŁAW 583 TARNOWSKI ANDRZEJ
62 BUDZIŃSKI ROBERT 236 KNASIAK WOJCIECH 410 NOWAK STANISŁAW 584 TARNOWSKI RYSZARD
63 BUDZIŃSKI ZENON 237 KOBRZYCKI GRZEGORZ 411 NOWICKI HENRYK 585 TOMASZEWSKA JOLANTA
64 BUGAJAK MARIUSZ 238 KOBRZYCKI MARIUSZ 412 NUSZKIEWICZ DAMIAN 586 TOMASZEWSKI ADAM
65 BUKOWSKA TERESA 239 KOBRZYCKI PIOTR 413 OKUŃSKI PIOTR 587 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
66 BUKOWSKI KAZIMIERZ 240 KOCENT GRZEGORZ 414 OLCZAK ADRIAN 588 TOMASZEWSKI MARIAN
67 BUSA JACEK 241 KOCENT ROMAN 415 OLEJNICZAK ZBIGNIEW 589 TRAWCZYŃSKA RENATA
68 BYKOWSKI PAWEŁ 242 KOCH ANDRZEJ 416 OLEJNIK ANDRZEJ 590 TRAWCZYŃSKI ARKADIUSZ
69 CANDER DAMIAN 243 KOCIŃSKI ZBIGNIEW 417 OLEK ANNA 591 TRAWCZYŃSKI MAREK
70 CHABECKI MARIUSZ 244 KOLASIŃSKA MONIKA 418 OLSZEWSKA KATARZYNA 592 TRAWIŃSKI GRZEGORZ
71 CHĘCIŃSKI JAKUB 245 KOLASIŃSKI MARCIN 419 OLSZEWSKA MAŁGORZATA 593 TRZYBIŃSKI DARIUSZ
72 CHMIELEWSKI ANDRZEJ 246 KONIECZKA TOMASZ 420 OPERACZ PAWEŁ 594 TYCZ ERYK
73 CHMIELEWSKI WŁADYSŁAW 247 KONWERSKI MAREK 421 OSPALSKA MARIOLA 595 TYDERKA DAWID
74 CHORBIŃSKI JAN 248 KORDYLEWSKA JUSTYNA 422 OŹMINKOWSKA BEATA 596 ULAŃSKA AGNIESZKA
75 CHRZANOWSKA GRAŻYNA 249 KORYTOWSKI JANUSZ 423 PALIWODA ANDRZEJ 597 ULAŃSKI MAREK
76 CHRZANOWSKI MARIAN 250 KOSIŃSKA EWA 424 PALUSIAK PAWEŁ 598 UNIEJEWSKA ELŻBIETA
77 CHRZANOWSKI STANISŁAW 251 KOSTRZAK AGATA 425 PAŃKA ADAM 599 URBAŃSKI ZENON
78 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF 252 KOSTRZAK ANDRZEJ 426 PAŃSKI HENRYK 600 URYCKI MAREK
79 CHUDZIŃSKI PAWEŁ 253 KOSTRZAK MONIKA 427 PAŃSKI TOMASZ 601 WALCZAK MICHAŁ
80 CHWALISZ PIOTR 254 KOSZAL DANIELA 428 PAWIKOWSKA GRAŻYNA 602 WALCZAK PIOTR
81 CHWIAŁEK JÓZEF 255 KOTARSKI TOMASZ 429 PAWIKOWSKA MAGDALENA 603 WALCZAK PIOTR
82 CHWIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 256 KOWALEWSKI ANDRZEJ 430 PAWIKOWSKI BARTOSZ 604 WALCZAK ROMAN
83 CICHA MAGDALENA 257 KOWALSKA EMILIA 431 PAWIKOWSKI BŁAŻEJ 605 WALCZAK STEFAN
84 CICHOS ROBERT 258 KOWALSKI JANUSZ 432 PAWIKOWSKI MARIAN 606 WALCZAK WANDA
85 CIESIELSKA DOROTA 259 KOWALSKI PIOTR 433 PAWLAK JACEK 607 WALCZYŃSKA ANETA
86 CIOS AGNIESZKA 260 KOWALSKI ROMAN 434 PAWLAK KRZYSZTOF 608 WALCZYŃSKI TOMASZ
87 CIOS DARIUSZ 261 KOWALSKI ZBIGNIEW 435 PERKOWSKA AGNIESZKA 609 WALENTOWICZ AGNIESZKA
88 CUKIERSKI KRZYSZTOF 262 KOZŁOWSKI WŁODZIMIERZ 436 PETNER ANETA 610 WALENTOWICZ GRZEGORZ
89 CZAJKOWSKI MARCIN 263 KOZYRA EWA 437 PIASECKA MARZENA 611 WALENTOWICZ JACEK
90 CZAJKOWSKI MICHAŁ 264 KRAJEWSKI SEBASTIAN 438 PIASKOWSKI ŁUKASZ 612 WALERIAŃCZYK PIOTR
91 CZAPSKI ŁUKASZ 265 KRAKOWSKI PAWEŁ 439 PIĄTEK PIOTR 613 WALICKA MIROSŁAWA
92 CZAPSKI ZBIGNIEW 266 KRAKOWSKI ROBERT 440 PIECHOCKI BŁAŻEJ 614 WALTER ANDRZEJ
93 CZELADZIŃSKA JOLANTA 267 KRAWCZYKOWSKI JULIUSZ 441 PIECHOCKI SŁAWOMIR 615 WALTER GRZEGORZ
94 CZYMEK GRZEGORZ 268 KRAWCZYKOWSKI ŁUKASZ 442 PIEKARSKA EWELINA 616 WALTER JERZY
95 ĆWIKŁA MAREK 269 KRAWCZYKOWSKI WOJCIECH 443 PIEŃKOWSKI RYSZARD 617 WALTER JOANNA
96 DĄBROWSKI MATEUSZ 270 KRAWIEC ŁUKASZ 444 PIETROWSKA KRYSTYNA 618 WALTER LECH
97 DEMBOWSKI MAREK 271 KRÓLIKOWSKI TADEUSZ 445 PIETRZAK MAŁGORZATA 619 WALTER LILIANNA
98 DEMBOWSKI ROMAN 272 KRYGIER BARBARA 446 PIETRZAK MAŁGORZATA 620 WALTER MARCIN
99 DEPTUŁA MAŁGORZATA 273 KRYGIER MAŁGORZATA 447 PIETRZAK MAREK 621 WALTER MONIKA
100 DERDA ANDRZEJ 274 KRYGIER PAWEŁ 448 PIETRZAK MARIUSZ 622 WAWRZYNIAK KAZIMIERZ
101 DERĘGOWSKI MARCIN 275 KRYGIER WALDEMAR 449 PIETRZAK ROBERT 623 WAWRZYNIAK MARCIN
102 DERĘGOWSKI MICHAŁ 276 KRZYŻANOWSKI ANDRZEJ 450 PILEWSKI MICHAŁ 624 WAWRZYNIAK MARIUSZ
103 DĘBOWSKI GRZEGORZ 277 KRZYŻANOWSKI MARCIN 451 PILEWSKI REMIGIUSZ 625 WDZIĘCZNY KRZYSZTOF
104 DĘBOWSKI TOMASZ 278 KRZYŻAŃSKI DARIUSZ 452 PIŃSKI JAROSŁAW 626 WDZIĘCZNY STANISŁAW
105 DOLATA STANISŁAW 279 KUBACKA MONIKA 453 PLICHTA HENRYK 627 WEGNER ANTONI
106 DOLATOWSKI PAWEŁ 280 KUBACKI ŁUKASZ 454 PLICHTA MACIEJ 628 WELKA TOMASZ
107 DOMAŃSKA ANITA 281 KUBSIK ROMUALD 455 PLICHTA ZBIGNIEW 629 WEŁNICKA CECYLIA
108 DOMAŃSKA KAROLINA 282 KUCAL MARZENA 456 PODOLSKI MATEUSZ 630 WEŁNICKI ZDZISŁAW
109 DOMINIAK KONRAD 283 KUCAL TOMASZ 457 PODRZYCKI MARCIN 631 WIADERKIEWICZ HENRYKA
110 DRELICHOWSKI MIROSŁAW 284 KUCAL ZDZISŁAW 458 POLEWSKA BOŻENA 632 WIATROWSKI KRZYSZTOF
111 DROBINA ELŻBIETA 285 KUCZYŃSKI PIOTR 459 POLEWSKI PAWEŁ 633 WICHLIŃSKI MAREK
112 DRYJA BEATA 286 KUJAWA ANITA 460 POLEWSKI PIOTR 634 WIECHECKA MAŁGORZATA
113 DRZEWIECKA GENOWEFA 287 KUJAWA MONIKA 461 POMIANOWSKI JACEK 635 WIETRZYKOWSKI BOGDAN
114 DYBOWSKI KRZYSZTOF 288 KUPSKI PIOTR 462 POMIANOWSKI JANUSZ 636 WIETRZYKOWSKI GRZEGORZ
115 DZIUBICH MAREK 289 KUREK MIROSŁAW 463 PONIKIERSKI DARIUSZ 637 WIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF
116 FELIKSIAK DAWID 290 KURLAPSKI JACEK 464 PONIKIERSKI WALENTY 638 WIETRZYKOWSKI RADOSŁAW
117 FELIKSIAK JACEK 291 KUROWICKI RYSZARD 465 PRĘTKOWSKA BEATA 639 WIŚNIEWSKA HALINA
118 FELIKSIAK MAREK 292 KURZ BOŻENA 466 PRĘTKOWSKI STANISŁAW 640 WIŚNIEWSKA MARTA
119 FELIKSIAK SŁAWOMIR 293 KWIATKOWSKI DANIEL 467 PROMIS LESZEK 641 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ
120 FIJAŁKOWSKI MIROSŁAW 294 KWIATKOWSKI DARIUSZ 468 PROMIS WALDEMAR 642 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ
121 FORDON MAŁGORZATA 295 KWIATKOWSKI PIOTR 469 PROMIS ZBIGNIEW 643 WIŚNIEWSKI JACEK
122 FORDON KAMIL 296 KWIATKOWSKI TADEUSZ 470 PRUSKI PIOTR 644 WIŚNIEWSKI JERZY
123 FORDON ROBERT 297 LATKOWSKI ANDRZEJ 471 PRZESPOLEWSKA LIDIA 645 WIŚNIEWSKI MARIUSZ
124 FORDON ZBIGNIEW 298 LATKOWSKI RYSZARD 472 PRZESPOLEWSKI GRZEGORZ 646 WIŚNIEWSKI PAWEŁ
125 FRĄTCZAK ANDRZEJ 299 LEBIODA MICHAŁ 473 PRZESPOLEWSKI HENRYK 647 WIŚNIEWSKI PIOTR
126 FRĄTCZAK GABRIELA 300 LEŚNIEWSKA BOŻENA 474 PRZESPOLEWSKI KRZYSZTOF 648 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW
127 FRONTCZAK KRZYSZTOF 301 LEWANDOWSKA HALINA 475 PRZYBYSZ BOGUMIŁ 649 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
128 GABRYSIAK PIOTR 302 LEWANDOWSKA JOANNA 476 PRZYBYSZ PAWEŁ 650 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
129 GABRYSIAK TERESA 303 LEWANDOWSKI ADAM 477 PUSZKIEWICZ RADOSŁAW 651 WIŚNIEWSKI ZDZISŁAW
130 GAŃCZAK MAREK 304 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 478 PYRZYŃSKI SŁAWOMIR 652 WŁOSIŃSKA IWONA
131 GARCZYŃSKI RYSZARD 305 LEWANDOWSKI JAROSŁAW 479 PYŻYŃSKI MARIUSZ 653 WOJCIECHOWSKA WIOLETTA
132 GEMZIAK EWA 306 LEWANDOWSKI MAREK 480 RACHUBIŃSKI SŁAWOMIR 654 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ
133 GEMZIAK-JAGODZIŃSKA ILONA 307 LEWANDOWSKI TOMASZ 481 RACINOWSKI JERZY 655 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW
134 GENCZELEWSKI KAROL 308 LEWANDOWSKI ZDZISŁAW 482 RACZKOWSKA DANUTA 656 WOJCIECHOWSKI MARIUSZ
135 GĘBKA ANDRZEJ 309 LEWIŃSKA IWONA 483 RADZIMSKA MARZANNA 657 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ
136 GMURSKI HENRYK 310 LEWIŃSKI BOGDAN 484 RAWICKI ARKADIUSZ 658 WOJCIECHOWSKI WALDEMAR
137 GOŁEMBIEWSKA BOŻENA 311 LEWIŃSKI PIOTR 485 REJNIAK GENOWEFA 659 WOJCIECHOWSKI WIESŁAW
138 GOŁĘBIOWSKI EUGENIUSZ 312 LICHENIAK MARIUSZ 486 RESZKE PAWEŁ 660 WOJNAROWSKI BARTŁOMIEJ
139 GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ 313 LICHENIAK SŁAWOMIR 487 ROBAK BŁAŻEJ 661 WOJNAROWSKI LESZEK
140 GOŁĘBIOWSKI ŁUKASZ 314 LIGĘZA PIOTR 488 ROBAK MAREK 662 WOJNAROWSKI MAREK
141 GOŁĘBIOWSKI MIŁOSZ 315 LINERT MARZENA 489 ROGACKI MARCIN 663 WOJNAROWSKI SZYMON
142 GOSZTKOWSKI MARIUSZ 316 LINKA JUSTYNA 490 ROGACKI MICHAŁ 664 WOJTASIŃSKI PIOTR
143 GÓRCZAK JOANNA 317 LISIECKI DARIUSZ 491 ROGACKI MIECZYSŁAW 665 WOJTASIŃSKI RADOSŁAW
144 GÓRECKA ILONA 318 LISIECKI STANISŁAW 492 ROGACKI RYSZARD 666 WOJTCZAK IRENEUSZ
145 GÓRNIK DOROTA 319 LISIECKI TADEUSZ 493 ROGACKI ZDZISŁAW 667 WOŹNIAK DOROTA
146 GÓRSKI ANDRZEJ 320 LISOWSKA KATARZYNA 494 ROGOWSKI ANDRZEJ 668 WOŹNIAK HONORATA
147 GÓRSKI KRZYSZTOF 321 LISOWSKA ZOFIA 495 ROSIAK DARIUSZ 669 WOŹNIAK KAZIMIERZ
148 GÓRSKI MIROSŁAW 322 LISOWSKA-KOSZAL PAULINA 496 ROSIAK DARIUSZ 670 WOŹNIAK ŁUKASZ
149 GRABKOWSKI PIOTR 323 LISOWSKI PATRYK 497 ROSOŁOWSKI GRZEGORZ 671 WOŹNIAK MAREK
150 GRABOWSKI ANDRZEJ 324 LISZKOWSKI ANDRZEJ 498 RÓŻEWSKA HALINA 672 WOŹNIAK PIOTR
151 GRABOWSKI DARIUSZ 325 LIŚKIEWICZ MICHAŁ 499 RUMIANOWSKI KRZYSZTOF 673 WOŹNIAK TADEUSZ
152 GRABOWSKI HENRYK 326 LIŚKIEWICZ PAWEŁ 500 RUSIN ADAM 674 WOŹNIAK ZBIGNIEW
153 GRABOWSKI MARCIN 327 LIŚKIEWICZ PRZEMYSŁAW 501 RYBICKA ANNA 675 WYKPISZ JACEK
154 GRADUSIAK KRZYSZTOF 328 LIŚKIEWICZ URSZULA 502 RYBICKI JÓZEF 676 WYSOCKI ANDRZEJ
155 GRALAK EUGENIUSZ 329 LIŚKIEWICZ WACŁAW 503 RYBICKI PIOTR 677 WYSOCKI BŁAŻEJ
156 GRALAK MAREK 330 LULEWICZ EWA 504 SADOWSKA MARIOLA 678 WYSOCKI JACEK
157 GRALAK MIKOŁAJ 331 LUSZTYK ZBIGNIEW 505 SADOWSKI JERZY 679 ZABOROWICZ EMILIA
158 GRALAK WIESŁAW 332 ŁAKOMSKI BOLESŁAW 506 SADOWSKI PIOTR 680 ZABOROWICZ PIOTR
159 GRALIŃSKI KRZYSZTOF 333 ŁUKASZEWSKA STANISŁAWA 507 SAŁATA ZDZISŁAW 681 ZACHWIEJA DANIEL
160 GROBELSKI SŁAWOMIR 334 MAJCHRZAK BENON 508 SIEDLECKI MATEUSZ 682 ZARADZKI BOLESŁAW
161 GROCHOCIŃSKA BARBARA 335 MAKOWSKI MARIAN 509 SIEKACZ MARCIN 683 ZAWADZKA EWA
162 GROCHOCIŃSKI MAREK 336 MALCER DARIUSZ 510 SIEKACZ PIOTR 684 ZAWADZKI STANISŁAW
163 GRUDZIŃSKI JÓZEF 337 MALCER DAWID 511 SIEKACZ RYSZARD 685 ZAWIERUSZYŃSKI TOMASZ
164 GRUDZIŃSKI MARIUSZ 338 MALCER KRZYSZTOF 512 SIKORSKI ARKADIUSZ 686 ZDROJEWSKI PIOTR
165 GRZANKA MONIKA 339 MALCER ROMAN 513 SIKORSKI ROMAN 687 ZIELIŃSKI ANDRZEJ
166 GRZECHOWIAK JACEK 340 MAŁEK ANNA 514 SKOKOWSKI LESZEK 688 ZIELIŃSKI JÓZEF
167 GRZEGORKIEWICZ IRENEUSZ 341 MAŁKOWSKA MARLENA 515 SKONIECZNY MARCIN 689 ZIÓŁKOWSKI PIOTR
168 GRZELAK MATEUSZ 342 MAŁKOWSKI CZESŁAW 516 SŁODKIEWICZ ANDRZEJ 690 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ
169 GRZELAK ROMAN 343 MAŁKOWSKI MICHAŁ 517 SŁOWIŃSKA NIKOLA 691 ZŁOTNICKI SŁAWOMIR
170 HABECKI JÓZEF 344 MANIECKI MAREK 518 SŁOWIŃSKI JAN 692 ŻABICKI JÓZEF
171 HABECKI KAZIMIERZ 345 MANTYK DARIUSZ 519 SŁOWIŃSKI WITOLD 693 ŻABICKI KRZYSZTOF
172 HANCZEWSKI WIESŁAW 346 MAŃKOWSKA EWA 520 SMUL JAN 694 ŻMUDA DOMINIKA
173 HENKE WOJCIECH 347 MAŃKOWSKA KATARZYNA 521 SMUL JÓZEF    
174 HERNES DARIUSZ 358 MARSZEWSKI WŁODZIMIERZ 522 SOBAŃSKI KAZIMIERZ    
               
               
               
               
               
               
               
               
               
  Wierzbinek, dn. 28.05.2021 r.            
  Sporządzono, dn.28.05.2021 r.            
  Podano do publicznej wiadomości            
  dn. 28.05.2021 r.            

Wykaz ulg - 2019

 



Na podstawie art. 37 ust.1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019r., poz. 869) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00 zł.



Lp.

Nazwisko i imię

Kwota

Przyczyny

1.

Adamiak Krzysztof

1.114,00

umorzenie - ważny interes podatnika

2.

Bort Tomasz

517,00

umorzenie - ważny interes podatnika

3.

Dębowski Wiesław

2.468,00

umorzenie - ważny interes podatnika

4.

Dominiak Konrad

1.285,00

umorzenie - ważny interes podatnika

5.

Górecka Ilona

650,00

umorzenie - ważny interes podatnika

6.

Jasiński Kazimierz

572,00

umorzenie - ważny interes podatnika

7.

Kobrzycki Grzegorz

1.437,00

umorzenie - ważny interes podatnika

8.

Racinowska Halina

1.213,00

umorzenie - ważny interes podatnika

9.

Starosta Hubert

1.353,00

umorzenie - ważny interes podatnika

10.

Tomaszewski Adam

1.011,00

umorzenie - ważny interes podatnika

11.

Wojciechowski Jarosław

1.555,00

umorzenie - ważny interes podatnika

12.

Gminna Spółdzielnia

„Samopomoc Chłopska”

24.911,00

umorzenie - ważny interes podatnika




Wierzbinek, dn.29.05.2020r.

Sporządzono: dn.29.05.2020r.

Podano do publicznej wiadomości: dn.29.05.2020r.


 

Wykaz ulg w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

 




Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U z 2019 r., poz 869 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych
i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym
w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł.



Lp.

Nazwisko i imię

Kwota

Przyczyny

1.

Figas Marek

648,00

umorzenie - ważny interes podatnika

2.

Kancurzewska Krystyna

1282,50

umorzenie - ważny interes podatnika

3.

Ziółkowski Zenon

3053,80

umorzenie - ważny interes podatnika

4.

Kaliszewska Teresa

528,00

umorzenie - ważny interes podatnika




Wierzbinek, dn. 29.05.2020 r.


Sporządzono: dn. 29.05.2020 r.


Podano do publicznej wiadomości: dn. 29.05.2020 r.


 

Pomoc publiczna w 2019 roku

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2019r., poz. 869 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej.
Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta Lp. Imię i nazwisko beneficjenta
1 ADAMCZYK BOGDAN 258 KRAWCZYKOWSKI JULIUSZ 515 KOSTRZAK ANDRZEJ
2 ADAMCZYK DOROTA 259 KRAWCZYKOWSKI WOJCIECH 516 KOSTRZAK MONIKA
3 ADAMCZYK GRZEGORZ 260 KRAWIEC ŁUKASZ 517 KOSZAL MATEUSZ
4 ADAMCZYK IWONA 261 KRÓLIKOWSKI TADEUSZ 518 KOTARSKI TOMASZ
5 ADAMCZYK WOJCIECH 262 KRYGIER BARBARA 519 KOWALEWSKI ANDRZEJ
6 ADAMIAK KRZYSZTOF 263 KRYGIER MAŁGORZATA 520 KOWALSKI JANUSZ
7 ADAMIAK MIECZYSŁAW 264 KRYGIER PAWEŁ 521 KOWALSKI PIOTR
8 ANDRUSZCZAK WIESŁAW 265 KRYGIER WALDEMAR 522 KOWALSKI ZBIGNIEW
9 ANDRZEJEWSKA PAULINA 266 KRZYŻANOWSKI ANDRZEJ 523 KOZŁOWSKI WŁODZIMIERZ
10 ANDRZEJEWSKI MARIAN 267 KRZYŻANOWSKI MARCIN 524 KOZYRA EWA
11 ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 268 KUBACKA MONIKA 525 KRAJEWSKI SEBASTIAN
12 ANDRZEJEWSKI PATRYK 269 KUBACKI ŁUKASZ 526 KRAKOWSKI PAWEŁ
13 AUGUSTYNIAK ANDRZEJ 270 KUBSIK ROMUALD 527 KRAKOWSKI ROBERT
14 AUGUSTYNIAK KATARZYNA 271 KUCAL TOMASZ 528 STANOWSKI JÓZEF
15 AUGUSTYNIAK ZBIGNIEW 272 KUCAL ZDZISŁAW 529 STAROSTA ANDRZEJ
16 BADEŃSKI ZBIGNIEW 273 KUCZYŃSKI PIOTR 530 STAROSTA HUBERT
17 BADYNIAK KAZIMIERZ 274 KUJAWA ANITA 531 STASZKIEWICZ ZENON
18 BADYŃSKI ŁUKASZ 275 KUJAWA MONIKA 532 SUCHARSKI DARIUSZ
19 BALCERAK KRZYSZTOF 276 KUPSKI PIOTR 533 STĘPIEŃ MARCIN
20 BANASIAK ZDZISŁAW 277 KURLAPSKI JACEK 534 STRAMOWSKA ANNA
21 BAŃCZYK-ANDRZEJEWSKA A. 278 KUROWICKI RYSZARD 535 SUTA TERESA
22 BANASZKIEWICZ DARIUSZ 279 KURZ BOŻENA 536 SZAFRAŃSKI KRZYSZTOF
23 BARANOWSKI MIROSŁAW 280 KWAŚNY MONIKA 537 SZAFRAŃSKI STANISŁAW
24 BARTCZAK MARCIN 281 KWIATKOWSKI DANIEL 538 SZAŁKIEWICZ GRAŻYNA
25 BĄCZKIEWICZ MAREK 282 KWIATKOWSKI DARIUSZ 539 SZANECKI PIOTR
26 BĄK HENRYK 283 KWIATKOWSKI PIOTR 540 SZCZEPANKIEWICZ BARBARA
27 BĄK JACEK 284 KWIATKOWSKI TADEUSZ 541 SZCZEPANKIEWICZ GRZEGORZ
28 BĄK JACEK 285 LATKOWSKI ANDRZEJ 542 SZCZEPANKIEWICZ JANUSZ
29 BĄK JAROSŁAW 286 LATKOWSKI RYSZARD 543 SZCZĘSNA BARBARA
30 BĄK MICHAŁ 287 LEBIODA MICHAŁ 544 SZCZĘSNY LESZEK
31 BĄKOWSKI PRZEMYSŁAW 288 LEŚNIEWSKA BOŻENA 545 SZELĄG AGNIESZKA
32 BEJMA TOMASZ 289 LEWANDOWSKA HALINA 546 SZELĄG ARTUR
33 BĘDKOWSKA EDYTA 290 LEWANDOWSKA JOANNA 547 SZELĄG BOGUMIŁ
34 BIADASIEWICZ HENRYK 291 LEWANDOWSKI ADAM 548 SZELĄG MACIEJ
35 BIADASIEWICZ PRZEMYSŁAW 292 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 549 SZEWCZYK RAFAŁ
36 BIADASIEWICZ RYSZARD 293 LEWANDOWSKI JAROSŁAW 550 SZKLARSKI SŁAWOMIR
37 BIAŁECKA MAGDALENA 294 LEWANDOWSKI MAREK 551 SZKLARSKI STANISŁAW
38 BIERNAT BOŻENA 295 LEWANDOWSKI TOMASZ 552 SZKUDLAREK JAROSŁAW
39 BINIECKI KAZIMIERZ 296 LEWANDOWSKI ZDZISŁAW 553 SZKUDLAREK MIROSŁAW
40 BINIECKI PAWEŁ 297 LEWIŃSKI BOGDAN 554 SZKUDLAREK TOMASZ
41 BŁASZCZYK DOROTA 298 LEWIŃSKI PIOTR 555 SZMAGALSKA IRENA
42 BŁASZCZYK GRZEGORZ 299 LICHENIAK MARIUSZ 556 SZMAGALSKI WIESŁAW
43 BŁASZCZYK STANISŁAW 300 LICHENIAK SŁAWOMIR 557 SZPLET PRZEMYSŁAW
44 BOJANOWSKI ZBIGNIEW 301 LINERT MARZENA 558 SZTAMBLEWSKA MARZENA
45 BOROWSKA MONIKA 302 LINKA JUSTYNA 559 SZTAMBLEWSKI MIROSŁAW
46 BORT ŁUKASZ 303 LISIECKI DARIUSZ 560 SZTEJKOWSKI BŁAŻEJ
47 BORT TOMASZ 304 LISIECKI STANISŁAW 561 SZTEJKOWSKI RYSZARD
48 BRUDZIŃSKI JACEK 305 LISIECKI TADEUSZ 562 SZTUBA GRZEGORZ
49 BRUDZIŃSKI JANUSZ 306 LISOWSKA KATARZYNA 563 SZTUBA JANUSZ
50 BRUDZIŃSKI LESZEK 307 LISOWSKA-KOSZAL PAULINA 564 SZTUBA JANUSZ
51 BRZEZIŃSKI JÓZEF 308 LISOWSKI PATRYK 565 SZTUBA STANISŁAW
52 BRZUSZCZAK OLIWIA 309 LISZKOWSKI ANDRZEJ 566 SZULC DARIUSZ
53 BRZUSZCZAK WIOLETTA 310 LIŚKIEWICZ MICHAŁ 567 SZUDZICH PIOTR
54 BUDKIEWICZ ELŻBIETA 311 LIŚKIEWICZ PAWEŁ 568 SZYCHOWSKI HENRYK
55 BUDKIEWICZ ROMAN 312 LIŚKIEWICZ PRZEMYSŁAW 569 SZYMAŃSKI WOJCIECH
56 BUDKIEWICZ WALDEMAR 313 LIŚKIEWICZ URSZULA 570 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW
57 BUDNY JANUSZ 314 LIŚKIEWICZ WACŁAW 571 ŚMIGIELSKI ZYGMUNT
58 BUDZIACH JOANNA 315 LULEWICZ EWA 572 ŚNIEGOWSKI HENRYK
59 BUDZIŃSKI IRENEUSZ 316 LUSZTYK ZBIGNIEW 573 ŚNIEGULSKI HENRYK
60 BUDZIŃSKI PIOTR 317 ŁUKASZEWSKA STANISŁAWA 574 ŚWITALSKA JOLANTA
61 BUDZIŃSKI ROBERT 318 MACIEJEWSKI JÓZEF 575 TAFLIŃSKA MAŁGORZATA
62 BUDZIŃSKI ZENON 319 MAJCHRZAK BENON 576 TAMBORSKI ANDRZEJ
63 BUGAJAK MARIUSZ 320 MAKOWSKI KRZYSZTOF 577 TAMBORSKI IRENEUSZ
64 BUKOWSKA TERESA 321 MALCER DARIUSZ 578 TARNOWSKI ANDRZEJ
65 BUKOWSKI KAZIMIERZ 322 MALCER DAWID 579 TARNOWSKI RYSZARD
66 BUSA JACEK 323 MALCER KRZYSZTOF 580 TOMASZEWSKA JOLANTA
67 BYKOWSKI PAWEŁ 324 MALCER ROMAN 581 TOMASZEWSKI ADAM
68 CANDER DAMIAN 325 MAŁEK ANNA 582 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
69 CHABECKI MARIUSZ 326 MAŁKOWSKA MARLENA 583 TOMASZEWSKI MARIAN
70 CHĘCIŃSKI JAKUB 327 MAŁKOWSKI CZESŁAW 584 TRAWCZYŃSKA RENATA
71 CHMIELEWSKI ANDRZEJ 328 MAŁKOWSKI MICHAŁ 585 TRAWCZYŃSKI ARKADIUSZ
72 CHMIELEWSKI WŁADYSŁAW 329 MANIECKI MAREK 586 TRAWCZYŃSKI MAREK
73 CHORBIŃSKI JAN 330 MANTYK DARIUSZ 587 TRAWIŃSKI GRZEGORZ
74 CHRZANOWSKA GRAŻYNA 331 MAŃKOWSKA EWA 588 TRZYBIŃSKI DARIUSZ
75 CHRZANOWSKI MARIAN 332 MAŃKOWSKA KATARZYNA 589 TYCZ ERYK
76 CHRZANOWSKI STANISŁAW 333 MAŃKOWSKA SYLWIA 590 TYDERKA DAWID
77 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF 334 MAŃKOWSKI ANTONI 591 UNIEJEWSKA ELŻBIETA
78 CHUDZIŃSKI PAWEŁ 335 MARCINIAK BEATA 592 ULAŃSKA AGNIESZKA
79 CHWALISZ PIOTR 336 MARCINIAK GABRIEL 593 ULAŃSKI MAREK
80 CHWIAŁEK JÓZEF 337 MARCINIAK JAN 594 URBAŃSKI ZENON
81 CHWIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 338 MARCINIAK MARCIN 595 URYCKI MAREK
82 CICHA MAGDALENA 339 MARCINIAK PAWEŁ 596 WALCZAK MICHAŁ
83 CIESIELSKA DOROTA 340 MARCINIAK PIOTR 597 WALCZAK PIOTR
84 CICHOS ROBERT 341 MARCINIAK STANISŁAW 598 WALCZAK PIOTR
85 CIOS AGNIESZKA 342 MARCINKOWSKA KATARZYNA 599 WALCZAK ROMAN
86 CIOS DARIUSZ 343 MAREK TOMASZ 600 WALCZAK STEFAN
87 CUKIERSKI KRZYSZTOF 344 MATELA-DRYJA LILIANNA 601 WALCZAK WANDA
88 CZAJKOWSKI MICHAŁ 345 MATUSZAK EWA 602 WALCZYŃSKA ANETA
89 CZAPSKI ŁUKASZ 346 MATUSZAK HENRYK 603 WALCZYŃSKI TOMASZ
90 CZAPSKI ZBIGNIEW 347 MATUSZAK ZYGMUNT 604 WALENTOWICZ AGNIESZKA
91 CZELADZIŃSKA JOLANTA 348 MAZURKIEWICZ ARLETA 605 WALENTOWICZ JACEK
92 CZYMEK GRZEGORZ 349 MEDYCKI ZBIGNIEW 606 WALENTOWICZ GRZEGORZ
93 ĆWIKŁA MAREK 350 MIASTKOWSKI PIOTR 607 WALERIAŃCZYK PIOTR
94 DĄBROWSKI MATEUSZ 351 MICHALAK BŁAŻEJ 608 WALICKA MIROSŁAWA
95 DEMBOWSKI MAREK 352 MICHALAK KRZYSZTOF 609 WALTER ANDRZEJ
96 DEMBOWSKI ROMAN 353 MICHALAK MATEUSZ 610 WALTER GRZEGORZ
97 DEPTUŁA MAŁGORZATA 354 MICHALAK ZBIGNIEW 611 WALTER GRZEGORZ
98 DERDA ANDRZEJ 355 MIGDALSKI TOMASZ 612 WALTER JERZY
99 DERĘGOWSKI MARCIN 356 MIELCAREK TOMASZ 613 WALTER LECH
100 DERĘGOWSKI MICHAŁ 357 MIKOŁAJCZAK PRZEMYSŁAW 614 WALTER LILIANNA
101 DĘBOWSKI GRZEGORZ 358 MIKOŁAJCZAK MIROSŁAW 615 WALTER MARCIN
102 DĘBOWSKI TOMASZ 359 MILA PAWEŁ 616 WAWRZYNIAK KAZIMIERZ
103 DOLATA STANISŁAW 360 MILA PAWEŁ 617 WAWRZYNIAK MARIUSZ
104 DOLATOWSKI PAWEŁ 361 MILŻYŃSKI BOGDAN 618 WAWRZYNIAK MARCIN
105 DOMAŃSKA ANITA 362 MILŻYŃSKA WIOLETA 619 WDZIĘCZNY KRZYSZTOF
106 DOMAŃSKA KAROLINA 363 MINKO KATARZYNA 620 WDZIĘCZNY STANISŁAW
107 DOMINIAK KONRAD 364 MODRZEJEWSKA IRENA 621 WEGNER ANTONI
108 DRELICHOWSKI MIROSŁAW 365 MOLENDA AGNIESZKA 622 WELKA TOMASZ
109 DROBINA ELŻBIETA 366 MOLENDA LESŁAW 623 WEŁNICKA CECYLIA
110 DRYJA BEATA 367 MOLENDA ROMAN 624 WEŁNICKI ZDZISŁAW
111 DRZEWIECKA GENOWEFA 368 MOLENDA-WALCZAK HALINA 625 WĘDOŁOWSKA MARTA
112 DUNAJ EMILIA 369 MORDYL JAN 626 WIADERKIEWICZ HENRYKA
113 DYBOWSKI KRZYSZTOF 370 MROCZKOWSKI PIOTR 627 WICHLIŃSKI MAREK
114 DZIUBICH MAREK 371 MRÓWCZYNSKI MAREK 628 WIECHECKA MAŁGORZATA
115 FELIKSIAK JACEK 372 MULARSKI KRZYSZTOF 629 WIETRZYKOWSKI BOGDAN
116 FELIKSIAK MAREK 373 MULARSKI JANUSZ 630 WIETRZYKOWSKI GRZEGORZ
117 FELIKSIAK SŁAWOMIR 374 MULARSKI PRZEMYSŁAW 631 WIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF
118 FIJAŁKOWSKI MIROSŁAW 375 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF 632 WIETRZYKOWSKI RADOSŁAW
119 FORDON MAŁGORZATA 376 MUSZYŃSKI PIOTR 633 WIŚNIEWSKA HALINA
120 FORDON KAMIL 377 MUSZYŃSKI RYSZARD 634 WIŚNIEWSKA MARTA
121 FORDON ROBERT 378 NADLEWSKA ANNA 635 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ
122 FRĄTCZAK ANDRZEJ 379 NADLEWSKI WŁODZIMIERZ 636 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ
123 FRĄTCZAK GABRIELA 380 NADOLSKI EDMUND 637 WIŚNIEWSKI JACEK
124 FRONTCZAK KRZYSZTOF 381 NAWROCKA BEATA 638 WIŚNIEWSKI JERZY
125 GABRYSIAK PIOTR 382 NAWROCKI DARIUSZ 639 WIŚNIEWSKI MARIUSZ
126 GACZYŃSKI ZBIGNIEW 383 NAWROCKI JAROSŁAW 640 WIŚNIEWSKI PAWEŁ
127 GAŃCZAK MAREK 384 NAWROCKI PAWEŁ 641 WIŚNIEWSKI PIOTR
128 GARCZYŃSKI RYSZARD 385 NAWROT IWONA 642 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW
129 GEMZIAK EWA 386 NAWROT MIROSŁAW 643 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
130 GEMZIAK-JAGODZIŃSKA ILONA 387 NIESTRAWSKI KRYSTIAN 644 WIŚNIEWSKI TADEUSZ
131 GENCZELEWSKI KAROL 388 NIEZNALSKA ANNA 645 WIŚNIEWSKI ZDZISŁAW
132 GMURSKI HENRYK 389 NOWAK JAROSŁAW 646 WŁOSIŃSKA IWONA
133 GOŁEMBIEWSKA BOŻENA 390 NOWAK JAROSŁAW 647 WOJCIECHOWSKA WIOLETTA
134 GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ 391 NOWAK MIROSŁAW 648 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ
135 GOŁĘBIOWSKI ŁUKASZ 392 NOWICKI HENRYK 649 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW
136 GOŁĘBIOWSKI MIŁOSZ 393 NUSZKIEWICZ DAMIAN 650 WOJCIECHOWSKI MARIUSZ
137 GOSZTKOWSKI MARIUSZ 394 OKUŃSKI PIOTR 651 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ
138 GÓRCZAK JOANNA 395 OLCZAK ADRIAN 652 WOJCIECHOWSKI WALDEMAR
139 GÓRECKA ILONA 396 OLEJNICZAK ZBIGNIEW 653 WOJNAROWSKI LESZEK
140 GÓRNIK DOROTA 397 OLEJNIK ANDRZEJ 654 WOJNAROWSKI MAREK
141 GÓRSKI HENRYK 398 OLEK ANNA 655 WOJTASIŃSKI PIOTR
142 GÓRSKI KRZYSZTOF 399 OLSZEWSKA MAŁGORZATA 656 WOJTASIŃSKI RADOSŁAW
143 GÓRSKI MIROSŁAW 400 OLSZEWSKI MARCIN 657 WOJTCZAK IRENEUSZ
144 GRABKOWSKI PIOTR 401 OPERACZ PAWEŁ 658 WOŹNIAK DOROTA
145 GRABOWSKI ANDRZEJ 402 OSPALSKA MARIOLA 659 WOŹNIAK HONORATA
146 GRABOWSKI DARIUSZ 403 OŹMINKOWSKA BEATA 660 WOŹNIAK KAZIMIERZ
147 GRABOWSKI HENRYK 404 OŹMIŃSKA JOANNA 661 WOŹNIAK ŁUKASZ
148 GRABOWSKI MARCIN 405 PALIWODA ANDRZEJ 662 WOŹNIAK MAREK
149 GRADUSIAK KRZYSZTOF 406 PALUSIAK PAWEŁ 663 WOŹNIAK PIOTR
150 GRALAK EUGENIUSZ 407 PAŃKA ADAM 664 WOŹNIAK TADEUSZ
151 GRALAK MAREK 408 PAŃSKI HENRYK 665 WOŹNIAK ZBIGNIEW
152 GRALAK MIKOŁAJ 409 PAŃSKI TOMASZ 666 WYKPISZ JACEK
153 GRALAK WIESŁAW 410 PAWIKOWSKA GRAŻYNA 667 WYSOCKI ANDRZEJ
154 GRALIŃSKI KRZYSZTOF 411 PAWIKOWSKA MAGDALENA 668 WYSOCKI BŁAŻEJ
155 GROBELSKI SŁAWOMIR 412 PAWIKOWSKI BARTOSZ 669 WYSOCKI JACEK
156 GROCHOCIŃSKA BARBARA 413 PAWIKOWSKI BŁAŻEJ 670 ZABOROWICZ EMILIA
157 GROCHOCIŃSKI MAREK 414 PAWIKOWSKI MARIAN 671 ZABOROWICZ PIOTR
158 GRUDZIŃSKI JÓZEF 415 PAWLAK JACEK 672 ZACHWIEJA DANIEL
159 GRUDZIŃSKI MARIUSZ 416 PAWLAK KRZYSZTOF 673 ZARADZKI BOLESŁAW
160 GRZANKA MONIKA 417 PETNER ANETA 674 ZAWADZKA EWA
161 GRZECHOWIAK JACEK 418 PIASECKA MARZENA 675 ZAWADZKI STANISŁAW
162 GRZEGORKIEWICZ IRENEUSZ 419 PIĄTEK PIOTR 676 ZDROJEWSKI PIOTR
163 GRZELAK JERZY 420 PIECHOCKI BŁAŻEJ 677 ZIELIŃSKI ANDRZEJ
164 GRZELAK MATEUSZ 421 PIECHOCKI SŁAWOMIR 678 ZIELIŃSKI JÓZEF
165 GRZELAK ROMAN 422 PIEKARSKA EWELINA 679 ZIÓŁKOWSKI PIOTR
166 HABECKI JÓZEF 423 PIEŃKOWSKI RYSZARD 680 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ
167 HABECKI KAZIMIERZ 424 PIETROWSKA KRYSTYNA 681 ZIÓŁKOWSKI ZENON
168 HANCZEWSKI WIESŁAW 425 PIETRZAK MAŁGORZATA 682 ZŁOTNICKI SŁAWOMIR
169 HENKE WOJCIECH 426 PIETRZAK MAŁGORZATA 683 ŻABICKI JÓZEF
170 HERNES DARIUSZ 427 PIETRZAK MAREK 684 ŻABICKI KRZYSZTOF
171 HUNT MIROSŁAW 428 PIETRZAK MARIUSZ


172 IMBIORSKI JÓZEF 429 PIETRZAK MARCIN


173 IMBIORSKI MARIAN 430 PIETRZAK ROBERT


174 JABŁOŃSKA EMILIA 431 PIETRZYKOWSKI ADAM


175 JABŁOŃSKI IRENEUSZ 432 PILEWSKI MICHAŁ


176 JAGIELSKI PIOTR 433 PILEWSKI REMIGIUSZ


177 JAKÓBOWSKI KRZYSZTOF 434 PIŃSKI JAROSŁAW


178 JAKÓBOWSKI STANISŁAW 435 PLICHTA HENRYK


179 JAKUBOWICZ KAROL 436 PLICHTA MACIEJ
Wierzbinek, dn. 29.05.2020 r.
180 JAKUBOWSKA ANNA 437 PLICHTA ZBIGNIEW
Sporządzono, dn.29.05.2020 r.
181 JAKUBOWSKA ANNA 438 PODOLSKI MATEUSZ
Podano do publicznej wiadomości
182 JAKUBOWSKA JADWIGA 439 POLEWSKA BOŻENA
dn. 29.05.2020 r.
183 JAKUBOWSKI JACEK 440 POLEWSKI PAWEŁ


184 JAKUBOWSKI MAREK 441 POLEWSKI PIOTR


185 JAKUBOWSKI PIOTR 442 POMIANOWSKA JULIANNA


186 JAKUBOWSKI STANISŁAW 443 POMIANOWSKI JACEK


187 JANICKA BEATA 444 POMIANOWSKI JANUSZ


188 JANIKOWSKA JOANNA 445 PONIKIERSKI WALENTY


189 JANISZEWSKI PIOTR 446 PONIKIERSKI DARIUSZ


190 JANKOWSKA MARZANNA 447 PRĘTKOWSKA BEATA


191 JANOWSKA ELŻBIETA 448 PROMIS LESZEK


192 JARECKI JÓZEF 449 PROMIS WALDEMAR


193 JARKOWSKI JANUSZ 450 PROMIS ZBIGNIEW


194 JARMUSZ ROMAN 451 PRUSKI PIOTR


195 JARONIEWSKI KONRAD 452 PRZESPOLEWSKI DAWID


196 JAROŃSKI SŁAWOMIR 453 PRZESPOLEWSKI GRZEGORZ


197 JASIŃSKI ANDRZEJ 454 PRZESPOLEWSKI HENRYK


198 JASIŃSKI HENRYK 455 PRZESPOLEWSKI KRZYSZTOF


199 JASIŃSKI ERYK 456 PRZYBYSZ IRENEUSZ


200 JASIŃSKI ROBERT 457 PRZYBYSZ BOGUMIŁ


201 JASKULSKI MARIUSZ 458 PRZYBYSZ PAWEŁ


202 JASKULSKI TOMASZ 459 PUSZKIEWICZ RADOSŁAW


203 JASTRZĘBSKA MARIANNA 460 PYRZYŃSKI SŁAWOMIR


204 JAŚNIEWSKI JANUSZ 461 PYŻYŃSKI MARIUSZ


205 JĄKALAK MIROSŁAW 462 RACHUBIŃSKI SŁAWOMIR


206 JESIOŁOWSKA KAROLINA 463 RACINOWSKI JERZY


207 JESIOŁOWSKA KATARZYNA 464 RACZKOWSKA DANUTA


208 JĘDRZEJCZAK PIOTR 465 RADZIMSKA MARZANNA


209 JÓZEFACKI DAMIAN 466 RADZIMSKI MICHAŁ


210 JÓZEFACKA DOROTA 467 RAKOWSKA AGNIESZKA


211 JÓZEFIAK TOMASZ 468 RAWICKI ARKADIUSZ


212 JÓŹWIAK GENOWEFA 469 REJNIAK GENOWEFA


213 JÓŹWIAK MARIAN 470 RESZKE PAWEŁ


214 JÓŹWIAK ZOFIA 471 ROBAK BŁAŻEJ


215 KACZMAREK MARIUSZ 472 ROBAK MAREK


216 KALINOWSKI TADEUSZ 473 ROGACKI MARCIN


217 KALISKA ANNA 474 ROGACKI MICHAŁ


218 KALISZAK-MALCER HALINA 475 ROGACKI MIECZYSŁAW


219 KAMIŃSKA ELŻBIETA 476 ROGACKI RYSZARD


220 KAMIŃSKI PIOTR 477 ROGACKI ZDZISŁAW


221 KAROLCZAK JACEK 478 ROGOWSKI ANDRZEJ


222 KARPIŃSKI MIŁOSZ 479 ROSIAK DARIUSZ


223 KASZCZYŃSKA URSZULA 480 ROSIAK DARIUSZ


224 KASZCZYŃSKI ADAM 481 ROSOŁOWSKI GRZEGORZ


225 KASZCZYŃSKI JANUSZ 482 RÓŻEWSKA HALINA


226 KASZCZYŃSKI JÓZEF 483 RUMIANOWSKI KRZYSZTOF


227 KAZIMIERCZAK RADOSŁAW 484 RUSIN ADAM


228 KAŹMIERCZAK DANIELA 485 RYBICKI JÓZEF


229 KAŹMIERCZAK JERZY 486 RYBICKI PIOTR


230 KAŹMIERSKI ZBIGNIEW 487 SADOWSKI JANUSZ


231 KIJAK TOMASZ 488 SADOWSKI JERZY


232 KLAMECKA BOŻENA 489 SADOWSKI PIOTR


233 KLAMECKI PIOTR 490 SAŁATA ZDZISŁAW


234 KLIMCZAK BOGUSŁAW 491 SIEDLECKI MATEUSZ


235 KLIMCZAK RYSZARD 492 SIEKACZ PIOTR


236 KLUGA TOMASZ 493 SIEKACZ RYSZARD


237 KŁOSIŃSKA ANNA 494 SIKORSKI ARKADIUSZ


238 KŁOSIŃSKI HENRYK 495 SIKORSKI ROMAN


239 KNASIAK WOJCIECH 496 SKOKOWSKI LESZEK


240 KOBRZYCKI GRZEGORZ 497 SKONIECZNY MARCIN


241 KOBRZYCKI MARIUSZ 498 SŁODKIEWICZ ANDRZEJ


242 KOBRZYCKI PIOTR 499 SŁOWIŃSKI JAN


243 KOCENT GRZEGORZ 500 SŁOWIŃSKI WITOLD


244 KOCENT ROMAN 501 SMUL JAN


245 KOCH ANDRZEJ 502 SMUL JÓZEF


246 KOCIŃSKA ANNA 503 SOBAŃSKI KAZIMIERZ


247 KOCIŃSKI ZBIGNIEW 504 SOBCZAK GRZEGORZ


248 KOLASIŃSKI MARCIN 505 SOBCZAK MIROSŁAW


249 KONIECZKA TOMASZ 506 SOBCZAK WIOLETA


250 KONOPSKI KRZYSZTOF 507 SOBCZAK ZBIGNIEW


251 KONWERSKI MAREK 508 SOBCZYŃSKI RADOSŁAW


252 KOREJBA ZBIGNIEW 509 SOBKOWIAK BOGUSŁAWA


253 KORYTOWSKI JANUSZ 510 SOSNOWSKI MICHAŁ


254 KORDYLEWSKA JUSTYNA 511 STACHOWICZ BOŻENA


255 KOSIŃSKA EWA 512 STANISŁAWSKI ŁUKASZ


256 KOSTRZAK AGATA 513 STANKIEWICZ KRZYSZTOF


257 KOSTRZAK ANDRZEJ 514 STANNY KAZIMIERZ


Wykaz firm, które w 2019 roku otrzymały zwrot kosztów z tytułu kształcenia
młodocianego pracownika:

1.

Andżelika Krzyżostaniak Sklep Wielobranżowy PATI

ul. Plac Wolności 17 62-610 Somolno

2.

Artur Śniegowski

ul. Piotrkowska 41b 62-610 Sompolno

3.

Bogumiła Gołaszewska Firma Handlowo-Usługowa LEO&BOLO s.c.

ul. Warszawska 2 62-610 Sompolno

4.

Wojciech Zygmunt Kocent Usługi Ogólno-Budowlane

Krogulec 5 88-230 Piotrków Kujawski

5.

Katarzyna Piaskowska Salon Fryzjerski

ul. Kolejowa 5 62-510 Konin

6.

Karol Białecki Hurt-Detal Art. Spożywczo-Przemysłowe

ul. Szkolna 13 62-541 Budzisław Kościelny

7.

Ewa Szymańska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SiS" E. Szymańska K.Szymański Spółka Jawna

Bogusławice 5A 62-620 Babiak

 

Interpretacja indywidualna przepisów prawa podatkowego

DRUK - wniosku o zwrot podatku akcyzowego

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego  do produkcji  rolnej na rok 2020